Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
roman
roman Pardon. Samozřejmě včera a ve středu...
pátek, 20. března 2020
 
roman
roman To, co jsem včera a ve čtvrtek psal se potvrzuje => https://www.seznamzpravy.cz/clanek/odhaleni-diky-datum-polovina-lidi-alespon-jednou-porusila-karantenu-94555 =Ł> tyto zákazníky na servisu opravdu nechci. Nebo to někdo zase vidí jinak?
pátek, 20. března 2020
 
SJM
SJM SAB mě to přijde logické. Provoz ve městě žádný, chodci nic, cyklisté nic, není koho pokutovat a dělat drába před marketem, kde můžu ještě něco chytit, to ne, tam ať se perou senioři bez nás. Tak přezujeme, co na tom, že má mrznout, pršet a sněžit a poruším zákon o provozu na pozemních komunikacích. Nejmenuje se náhodou pan ředitel Ludovic Cruchot?
pátek, 20. března 2020
 
BF
BF Hroudo, díky i tobě. Jsi borec.
pátek, 20. března 2020
 
Hrouda
Hrouda Čendo pokud budeš potřebovat pomoci tak telefon email na mě máš a já ti pomůžu. Kdykoli jak koliv ! Servis se rozjede.
pátek, 20. března 2020
 
hohencenda
hohencenda Už vím že jeto blízko mě musím zavřít kdy otevřu a jestli ještě vůbec někdy tot otázka.Každopádně mi to zlomí podnikatelskej vaz.
pátek, 20. března 2020
 
roman
roman Svůj názor jsem už řekl a nebudu jej stále opakovat. Jenom se divím, že MP nebere v potaz ani to, co uvádí zákon pro použití zimních pneumatik.
pátek, 20. března 2020
 
SJM
SJM Záblesk naděje. Burzy v Evropě rostou, pražská o pět procent. Tak sláva, to se mi ulevilo a přitom tak prosté. Nevím, co ten Středula daty straší, že 0,5 mega nezaměstaných, pokles HDP o 6-8%( 1%=60mld.Kč) a přitom stačí snížit základní úrokové sazby. Tak hurá pro úvěry a složit zálohy na nová auta, zabukovat si letecké zájezdy u moře, potřebujeme tu ekonomiku rozhýbat. Já blbec si zbytečně týden lámu hlavu, jak dlouho vydržím s cashflow a komu to budu prodávat.https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/zablesk-nadeje-burzy-v-evrope-rostou-prazska-o-pet-procent-40317428?seq_no=8&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null
pátek, 20. března 2020
 
SAB
SAB Příští týden
pátek, 20. března 2020
 
SAB
SAB Romane mě dnes volal ředitel Městské policie ,že by chtěl popřezouvat příští služební vozy. Co si mám o tom myslet?
pátek, 20. března 2020
 
roman
roman Vyjádření ministra Hamáčka k "lufťákům" : Nepřikládejte pod kotel - Ministr vnitra Jan Hamáček nervozitu na venkově chápe, vyloučil ale, že by bylo možné nějakým způsobem „obklíčit“ Prahu, která je nákazou nejvíc postižená. Vybídl lidi, kteří na chatu vyrazit musí, aby se izolovali ve skupině, s kterou na ni dorazí. „Aby nechodili někde po vesnici, to je strašně nebezpečné. Prosím všechny, aby uvažovali hlavou a nepřikládali pod kotel,“ řekl.
pátek, 20. března 2020
 
roman
roman Před chvílí volal stálý zákazník, že by chtěl přezout příští týden. Ptám se: Nepočkalo by to, až se situace s nákazou trochu uklidní, ono se to přeci nezblázní. A on říká: OK, rozumím vám, ozvu se v půli dubna. Pokud by volal třeba lékař, který musí být mobilní, že má defekt, tak to budu muset okamžitě vyřešit. Jinak je u mě úplný klid, až na tu jednu výjimku. Ulice bez provozu a bez šmajdajících chodců. Lidé se logicky bojí a tak pokud možno nevylézají - zatím. Kéž by měli všichni lidé rozum a omezili by šmajdání jen na to nezbytně nutné, co opravdu nepočká.
pátek, 20. března 2020
 
BF
BF Rozumíme, ale podal jsi to tady špatně a sobecky. Stačilo napsat to jinak a já bych nereagoval taky tak jak jsi ty to hrubě a povýšenecky napsal. Jen ty a po mne potopa. Neřešme hlouposti, stejně to je o ničem. Přemýšlejme raději rozumně jak pomoc a překonat tuhle sviňskou situaci společně a co s nejmenšími následky.
pátek, 20. března 2020
 
SAB
SAB BFe až to bude tak to bude a pak s tím nic nenaděláme a budeme to muset respektovat všichni a nějak to vydržet,ale do té doby než to nastane jsme dostali výjimku.Pořád se bavíme dokola o výjimce a o přístupu k ní každého z nás.Každý to vidíme jinak a tady ta diskuze o tom začala pouze kvůli tomu,že jste se do nás začali navážet vy co jste se rozhodli mít zavřeno! A mi co máme otevřeno se na to díváme jinak než vy.Už si rozumíme?
pátek, 20. března 2020
 
BF
BF Řeknu jeden postřeh. Když jsem před asi 2týdny byl v Lidlu a ptal se jak to holky dávají, řekli mi 2 prodavačky, že jsou totálně vyčerpané, unavené, nevyspalé, že lidi jsou hrozní. Řekl jsem jim- víte jak to dopadne? Zavřou obchody, protože budete taky některé nemocné a v tu chvíli jdete všechny do karantény a obchod neobchod ZAVŘENO!. Kdo to pak bude dělat? Nikdo jsem jim řekl. Armáda, policie, hasiči budou vozit nejnutnější jídlo a všichni budou ostatní totálně zavření ve svých domovech. A že se k tomu schyluje je každému snad jasné.
pátek, 20. března 2020
 
roman
roman Ještě k té anketě. Opět pojem "omezený režim" nemá definici a každý z nás si jej vykládá asi jinak, což je pochopitelné. Někdo jako nejnutnější služby, někdo jako běžný provoz s respirátorem atd. či jiné kombinace prací a restrikcí.
pátek, 20. března 2020
 
roman
roman Též si myslím, že dojde ke zpřísnění pohybu osob. Současný "omezený" pohyb není totiž zcela jasně definován a to je voda na mlýn české povahy => tím pádem lidé přemýšlí, jak zákaz "ojebat", anebo si ho vysvětlit po svém ve svůj prospěch.
pátek, 20. března 2020
 
SJM
SJM Totální karanténa stejně bude, jsem si jist na 100%. Prymula se jeví jako jediný v té bandě, pardon, vládě sebestředných, nekompetentních exhibicionistů, který ví oč se tady hraje. Je vidět, že ten člověk rozumí své práci a nenahání politické body. On se asi uživí i bez funkce i dotací, a to je při jeho projevu ten zásadní rozdíl, proti mektání a házení miliardami a dnes už i biliony. Na slova makáme, řešíme, sem on-line atd. jsem už alergický. Budou zavřené školy, úřady, firmy, povoláme je s armádou, záložáky, vylezou i vyšší policisté z kanceláří a budou se rozvážet zákl. potraviny do přesně vyčleněných lokalit, kde bude distribuci provádět místní úřad za asistence ozbrojených složek. Tito by měli být 100% testováni, že nejsou infekční a nemohou být šiřiteli. To by ovšem nás nesměli řídit nemehla ještě větší, než tam byla. Toto by mělo běžet bez toho, aniž bychom je museli 3x denně vidět na TK. Ti by měli být zalezlí v kancelářích a obklopeni odborníky z praxe na ekonomiku a chystat se na dobu po C19. Toho ale očividně nejsou schopni, lidsky ani odborně. Včera ukazovali reportáž, jak soc. slabí nemají jak vyžít a šmejdi už nabízí „super výhodné půjčky“. Už měl být vyhlášen vyjímečný stav a každý s úrokem nad 5%PA na 5 roků do báně ve zrychleném řízení.
pátek, 20. března 2020
 
SAB
SAB Už jste hlasovali v anketě? Já ano a podle dosavadních výsledku má většina otevřeno v omezeném režimu. Vy co máte zavřeno je to vaše rozhodnutí a nikdo vám to vyčítat nechce. Jen Vás prosím berte na vědomí, že tu výjimku jsme dostali od státu a né od Vás, kteří jste se rozhodli mít zavřeno. Asi tak.
pátek, 20. března 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz