Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Meza74
Meza74 Hlavně nejvíc stresujou ty co nikde u nikoho nejsou na stálo.Obvolávaj ,prosej,dejkaj,vyhrožujou. Dementi.
pátek, 18. listopadu 2022
 
SAB
SAB Tak dneska to je dobrá pakárna s těmi idioty!
pátek, 18. listopadu 2022
 
SJM
SJM "dobrých" zpráv není nikdy dost: ....Brusel se hodlá zaměřit také na pevné částice. Železitý prach z brzd má klesnout o 27 procent, v případě opotřebení pneumatik bude ještě upřesněna metodika, a tedy i finální cíl. Problémem pro elektromobily je zde skutečnost, že jsou o zhruba 40 procent těžší než vozy se spalovacím ústrojím. https://www.autoforum.cz/predstaveni/automobilky-se-bouri-proti-finalni-podobe-normy-euro-7-prinese-i-neustale-sledovani-a-vynucene-vypinani-aut/
pátek, 11. listopadu 2022
 
hohencenda
hohencenda :D Hroudo neklesej na mysli on někaký stresmen dorazí.mám pocit že už i pražákům dochází mince,zřejmě otevřu svazarmovskou svépomocnou dílnu :D :D.Pozdrav tobě rodince a samozřejmě tvé drahé polovičce.
pondělí, 7. listopadu 2022
 
Hrouda
Hrouda Tragédie celá sezóna žádný fronty žádný naštvaní zákazníci no prostě nuda. Jen se přezouvá. Žádné vzrušující požadavky teď nebo za hodinu
pondělí, 7. listopadu 2022
 
SJM
SJM pneunm-skutečný masakr nastal v kontaktních centrech dodavatelů plynu a elektřiny, obzvláště když lidem končí fixace a dozvědí se výši nových záloh. Jen taková drobnost, zastropování cen platí až od 2.1.2023!!! Tak se stane, že ze zálohy 2300 je v okamžiku 14000 a po novém roce to možná bude "jen" 7000. Holka na přepážce mě pravila, že v pondělí se opravdu bála, že bude napadena. Nejhorší na tom je, že já ty lidi úplně chápu, ale nic s tím nenadělám, pravila. Jako úsměvná zpráva v této ponuré době působí zpráva od VW, že uvede do prodeje menší, ale levný elektromobil, jehož cena by měla být do 650.000Kč. No nekupte to.
pátek, 4. listopadu 2022
 
roman
roman Podobná situace, ale stále je co dělat, takže docela spokojenost. Někteří hmyzáci si stěžují (resp. vyhrožují) čoikou a kontrolami z FÚ, jelikož pro "hmyz" mám nejbližší volný termín až v prosinci a to se hmyzu nelíbí. Hmyz asi nechápe, že není mojí povinností je obsloužit v čas, který by se jim líbil. Až bude moje stálá klientela přezutá, může hmyz přilítnout. Rád jim dovezené zboží za poplatek překontroluji a pak s úsměvem přezuji.
úterý, 1. listopadu 2022
 
Pneunm
Pneunm "... já Vám vůbec nerozumím, já Vám vůbec nerozumím, hezky to vedete, jen podnikejte dál, všem známým řeknu jak to tady vedete..." :) jak to u Vás vypadá? Já přezouvám ale žádný masakr to zatím není.
úterý, 1. listopadu 2022
 
roman
roman Pneunm: Záleží na koho trefíš. někdo dám příplatek 800 a je vděčný, druhý dostane "výserné" ve výši 400 a hned si stěžuje na různých serverech nebo vyhrožuje čojkou či kontrolou z FÚ atd. Ale máš pravdu v tom, že některým lidem už pomalu začíná docházet, že i v pneuservisu pracuje člověk, se kterým se nebude pouze vytírat podlaha a nebo bude, ale za úplně jiné peníze.
úterý, 25. října 2022
 
SAB
SAB Dnes mi dva vyčůranci zrušili objednávku na přezutí kvůli teplému počasí prej si nechtějí ničit vzorek ,že přijedou až v listopadu chápete to???
pondělí, 24. října 2022
 
Pneunm
Pneunm Zdravím, ono se to děje, jen o tom ti zákazníci nemluví. Já měl teď jednoho s internetem v kufru, byl super milej, příplatek 800 zaplatil se slovy samozřejmě, to chápu. A potom mi dal ještě skvělou recenzi. Proč asi protože všude jinde mu řekli přijďte v Prosinci.
pondělí, 24. října 2022
 
Hrouda
Hrouda Čendo na tento moment čekám už 18let, kdy přijde? :D pořád u mně nic. Ještě počkám :D :D
pondělí, 24. října 2022
 
hohencenda
hohencenda No a když si pár zakošů párkrát zopákne kolečko po pneuservisech,časem je to přestane bavit.Čas benzin,nafta, loudění,čekání, No a možná přijdou na to, že ten pneuservis: ( než se trápit,objednávat na netu čekat jestli ,kam a kdy ty jejich vyrecenzovaný gumky dorazí).On ten pneuservis kde má všechno na termín, nebude tak špatná volba,hi hi hi.
sobota, 22. října 2022
 
roman
roman Jj, to je ideální protihmyzí terapie, kterou praktikuji v sezóně již přes 10 let. Jenom každému hmyzákovi (jako starý dobrák) sdělím, že prodávající jeho pneumatik si na něj jistě udělá čas ještě dnes. Nechápavý a rozzlobený obličej hmyzáka potom kontruje slovy, že jsem vůl a že to internetový prohlížeč neumí a že proto jde za mnou... To máš hmyzáku smůlu, to sis měl rozmyslet dříve...
sobota, 22. října 2022
 
hohencenda
hohencenda Dobrý den mám dvě nové pneu, potřeboval bych je přezout, jedu v pondělí do Německa a, ve třech pneuservisech už jsem byl, nemají čas.Nezlobte se mám čas po 15 listopadu.Já ale koupil jenom dvě, zvládnu to přezout montpákama?Dělal jste to někdy? Ne nikdy jsem to nedělal.Tak to bych Vám neradil to zkoušet.No ale já koupil na jen dvě pneumatiky.Něco Vám povím, pokud by jste je koupil v tom pneuservisu,možná by byl čas je tam i přezout.Zakoš ještě zkoušel usměv utrápeného štěnátka.Neobměkčil mě , Mám jen dvě ruce a jen pro své zákazníky.
pátek, 21. října 2022
 
gp50
gp50 U nás už se týden přezouvá. Jedeme tak na 80% kapacity. Internet v kufru zatím nebyl :)
pátek, 21. října 2022
 
hohencenda
hohencenda Typicky České myšlení na zimáky brzo je teplo,mám čas na přezutí do posledního října,pak mi to někdo přehodí.Velice sporadicky přezouvám.
středa, 19. října 2022
 
Pneunm
Pneunm "... mám nové pneu na nových discích, za kolik mi je přehodíte? Čože vy to neděláte? Já myslel že mi to přehodí všude" Zdravím, takhle ti lidé přemýšlí, udělají mi to všude a ještě budu vysírat s cenou. Btw. jak to u Vás vypadá u mě po slibném začátku teď trochu klid, přezouvá se, prodává se ale ten správnej hardcore to ještě není...
úterý, 18. října 2022
 
Pneunm
Pneunm Letos pan Žák vynechal reklamu na eshopy. Palec nahoru.
středa, 12. října 2022
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz