Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
 
roman
roman Jj. Dneska u mě to samé, ale nebyli to kolenovrti, ale "běžná" klientela, byť v "neobvyklý" čas. Zeptal jsem se: Příplatek je dnes 100% na práci - chcete to udělat? 3 lidé řekli, že souhlasí s příplatkem 100% a tak jsem šel i dnes do montérek... 2 lidé si nechtěli připlatit, takže ať se po 25.11. staví, snad už bude klidněji. Jinak v pátek mě volal v 6:45 (otevírám v 8:00) nějaký pán, že mu jeho auto stojí na ráfku před domem a ty gumy jsou jen týden staré a potřebuje TEĎ HNED pomoci. Zeptal jsem se, odkud ty gumy má a kdo mu to přezouval? Má je z netu a říkal mě, že mi do toho nic není, kdo mu je přezouval. Tak jsem mu poradil, ať mu pomůže ten, kdo mu je prodal nebo přezul, jelikož se jedná o zboží v záruce a já s tím nechci mít nic společného a navíc "teď hned" nemám čas, jedině do druhého dne je to mých silách. Prskal, že přece nemůže "teď hned" kontaktovat prodejce, když je má z netu. Tak jsem mu sdělil, že si asi vybral špatného prodejce, když mu nechce "teď hned" opravit týden starou gumu a že si příště si musí vybrat někoho, kdo mu tuto službu poskytne... A bylo po rozhovoru.
sobota, 17. listopadu 2018
 
GUMOVEJPES
GUMOVEJPES pardon za chyby ještě teď jsem rozbitý jak kůň z týdne.
sobota, 17. listopadu 2018
 
GUMOVEJPES
GUMOVEJPES Přesně tak dnes ráno 4 ks kdy přezují ? Ne dnes pane ne!!! Cože ? Jakže? Vždyť jsou žně. To jako za ty děsný prachy už máme vyděláno ? Ne jen mám svátek jako vy !! A co jako má dělat když gumy přišli včera z netu !!! Já pravím že se může za nej cenu pustit do přezouvání před garáží jako dřív monterhajznou. Prý už nikdy ke mě nepřijede !!! A já? Huráááááá zase jeden vyfiltrováný kolenovrtní hmyz na black list. Chachacha. Krásný sváteční den a víkend kolegové - gumídci.
sobota, 17. listopadu 2018
 
BF
BF Hezkou páteční noc přeji. Další týden za námi a opět tempo podstatně zrychlilo po klidnějším minulém týdnu. S blížícím se pátkem se to rojilo na servise jako v úle. Většina totiž zjistila až ve čtvrtek že v sobotu je státní svátek a že servisy aspoň u mne tady mají prostě zavřeno. I dnes bylo pár dotazů zda se na zítra mohou objednat, nebo přijet a zda jim udělám to nebo ono. Nejlepší byl nějaký cizí arogantní človíček, který po svém zjištění, že je zítra zavřeno a nikde nepřezuje řekl že jestli nechceme jeho peníze? Odpověděl jsem že ani ne, že už toho bylo dost a potřebujeme si odpočinout, ale jestli je tady chce nechat tak se i kvůli němu zrovna zítra jedině v 7 hodin ráno obětuji a ať nechá hned rezervaci 500Kč a za svátek si připraví 100% přirážku tak jako já musím dát zaměstnanci 100% navíc. To platí i pro mne těch 100%, taky jsem jen člověk který musí být podle práva i zaplacen a hlavně nejsem robot ani sluha. Tak jen koukal jak na svatý obrázek a skončil. Věděl jsem dobře, že nic nebude chtít, jen zkoušel co si může dovolit a jestli nevyměknu. Ne, to se určitě nestane a nestalo. Zítra se konečně trochu prospím a odpočinu a jsem za ten svátek i rád, že takhle vyšel, protože i lidi z dílny toho mají plné zuby a vše má být s mírou. Tak přeji taky pohodu, klid a relax bolavým zádům. A SJM děkuji za krásně povzbuzující články, které mi dávají zapravdu jak jsem již dávno psal. Jen víc, jen houšť takovýchto pozitivních zpráv.
pátek, 16. listopadu 2018
 
hohencenda
hohencenda Trefně popsáno Hroudo dík.
pátek, 16. listopadu 2018
 
Hrouda
Hrouda To je příležitost pro nějakého českého podnikavce. Hodně dodavek do 3.5t na dluh ,hodně slibů 20letým netahlům a může rozjed firmu na doručování. Hlavně nizoooounko cenik a bude hvězda. Něco na způsob pneuservisů.
čtvrtek, 15. listopadu 2018
 
SJM
SJM V záplavě bizarních zpráv, kampaní a účelovek, se na obzoru vynořila i jedna příjemná (bohudík bez vlivu člověka), a to, že od pondělka je možné očekávat nějaké vločky. Toto by jistě znamenalo oživení na sále. No a pak tu máme spíše jen další potvrzující informaci, co všichni víme - předvánoční strmé nárůsty éček(black friiday atd.) a přepravci reagují, např. krásným názvem "předvánoční příplatek". Jen tak dál a více. Cena je jeden ze základních tržních nástrojů k regulaci nabídky a poptávky. https://archiv.ihned.cz/c1-66341520-e-shopy-cekaji-dalsi-rekordni-vanoce-narazeji-vsak-na-limity-dopravcu-ti-nestihaji-tempo-konzumu-a-jsou-nuceni-sve-sluzby-regulovat
čtvrtek, 15. listopadu 2018
 
Hrouda
Hrouda GUMOVEJPES: koukal jsem na tvou dílnu a pokud jsem našel tu správnou tak pane klobouk dolu. Je to jako operační sál, dobrá práce .
středa, 14. listopadu 2018
 
hohencenda
hohencenda Hroudo tebe a tvoji drahou polovičku vždy rád uvidím .
středa, 14. listopadu 2018
 
Hrouda
Hrouda Čendo to je místní taxa na mech.prace v autodilnách :spoky,brzdy.atd není to za pneuservis. Ten zatím nedělají . Jinak pozdrav jsem predal a mám tě také pozdravovat. Určitě se i zase potkáme.
úterý, 13. listopadu 2018
 
hohencenda
hohencenda Hroudo pozdrav tobě i paní docela se pobavím když dalšímu kolenovrtovi doporučím že u Vás v kraji to někdo udělá za 350-450 na hodku.
úterý, 13. listopadu 2018
 
hohencenda
hohencenda Jo a za 560 Kč s daní celé auto jsem přezouval v roce 1995 .ted je tuším nějakej jinej rok a myslím drobet vše dražší...peněz letos moc nebude ale dělat vola netu NEBUDU.
úterý, 13. listopadu 2018
 
hohencenda
hohencenda Ted tady pán již jsem u Vás několikrát byl potřebuji přezout superba pneu mám z netu jsou tam levnější. Tak jsem mu řekl mě jste se na cenu neptal.Pokud tedy nemáte zájem o mé pneu nemáte zájem o mou práci přeju hodně uspěchů při shánění pneuservisu kde Vám to přezují......
úterý, 13. listopadu 2018
 
roman
roman Je jich víc, bohužel... Chybí mi tady zvracecí smajlík.
úterý, 13. listopadu 2018
 
gp50
gp50 http://www.pneubazarjihlava.cz/nabidka.html třeba takhle?
úterý, 13. listopadu 2018
 
roman
roman Oprava: ...nezíval... má být nazýval. Nějak už mně blbne hlava i prsty. Gumovejpes: Těch 570,- Kč: když odečtu materiál a DPH, tak zbývá cca 300-350Kč. No nic moc, že to má zaplatit vybavení servisu, energie, obsluhu zařízení atd. Ale je fakt, že znám lidi, kteří by to udělali z zdarma (bohužel). Nepochopitelné v dnešní době.
úterý, 13. listopadu 2018
 
roman
roman PneuBouda: Přesně jak píšeš. Někdy je lepší říci NE než aby nás kolenovrt nezíval zloději. Nebojte se, přidejte se! To je asi naše jediná šance.
úterý, 13. listopadu 2018
 
GUMOVEJPES
GUMOVEJPES re:PneuBouda kamaráde já nemám eshop ale 30 velkých servisů okolo ,ale za ty ceny co děláš by mi urvali ruce a já za tyto ceny ani ráno neotevřu dveře do servisu cca 160m čtverečnícj jsem nacpal cca 2,5mega a ani to nestačí pořád jde vývoj dopředu tak nízké ceny by mi nedali ani na stroje a to dělám sám už 25let . Mimoděk borec cca 5km ode mne má třikrát operovaný rameno cena za sadu vč mat 200kč to mu určitě teď stačí na marodku. Nikomu nechci mluvit do cen ale místo dělníka v běžné kolbence není za 90 na hodinu ta to varna i stroje něco stály a on vyůčtuje klidně i 1500,- hodina na osobu
úterý, 13. listopadu 2018
 
PneuBouda
PneuBouda Zdravím přátelé pryže. Opravdu to nemáme lehké a musíme se držet a vzájemně podporovat. Mám sice jen menší pneuservis, resp. propojené čtyři stavební bunky, ale jak se říká všichni jsme na jedné lodi. Do vybavení jsem investoval skoro skoro 100 tisíc, tak bych samozřejmě rád viděl nějaké ty korunky také zpět v mé kapse (hlavně tedy manželka). Vzhledem k tomu, že mám menší eshop na prodej pneu, čekal jsem zisk jak z prodeje, tak z přezouvání. KOLENOVRTI jsou ale nepřítel náš všech. Dnes prodej sady 15" přes eshop, zisk 230,- Kč ze sady slušné (kdo z vás to má, jak by řekl Jirka). Když jsem ale kolenovrtovi sdělil cenu za přezutí těchto pneu z disků na disky s vyvážením 570,- Kč nazval mne zlodějem !! Já si ale za méně záda ničit nebudu, tak jsem ho poslal i s mými pneu ke konkurenci. Neboj se, přidej se !
pondělí, 12. listopadu 2018
 
GUMOVEJPES
GUMOVEJPES no prostě je potřeba bojovat vést provozovnu není jako otevřít garáž po práci a udělat ženě radost pár stovkama a udělat z regulérních servisáků pitomce .Jen si řekněte kolik vás stojí provoz a co tomu je třeba dát než vám zacinká kilo v pokladně mazec co ? Letos jsem měl nastoupit na operaci páteře odmítl jsem že ještě chodím .Prostě chci říct bránit své zdraví a investice je v pořádku a to že jsou kaziči cen slušně řečeno je naše národní povaha každý vidí na netu jak se co dělá ,ale dělat tu těžkou dřinu nikdo za nízký plat nikdo nechce . Jsme vážně poslední generace která se udře a co potom ? To už budou ceny vysoké normální že. Všude se jen zvedají mzdy a my ? hrneme to jako by elektřina provoz stroje byly čím dál levnější někde je opravdu chyba!!!Nikdo nám žádnou slevu v hospodě za donesené pivo slevu nedá a sklenici po nás a talíř neumyje tak proč my ? To není vzdor myslím že je to vývoj situace v rukodělné práci a zákonech o ochraně zákazníků. A těch příkladů je všude dost napříč profesemi nebo jste se s tím nesetkali ? Držím nám všem palce nebojme se zvednout hlavy šlapalo se po nás už dost. Pevné nervy a zdraví všem snad jsem se nikoho nedotknul a omluvám se za případné chyby
pondělí, 12. listopadu 2018
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz