Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
SJM
SJM malý výběr ze zahraničního tisku tisku-----Všichni z 1630 zaměstnanců Nokian Tires se sídlem ve Finsku jsou dočasně propuštěni. Jsou to zaměstnanci společností Nokian Heavy Tires, Nokian Tyres, Vianor Holding Oy a Vianor Oy. Délka dočasného propuštění se liší v závislosti na rozsahu práce, maximálně však 90 dní na osobu v tomto roce. Ve společnosti Vianor Oy bude opatření prodlouženo do února 2021, uvádí společnost. ---Michelin původně plánoval v polovině roku 2020 zavřít svou továrnu na pneumatiky v Dundee ve Skotsku . V důsledku krize Corona, již francouzský výrobce závod odstavil a jak uvádí místní tisk, Michelin nechce závod znovu spustit. Vhodné plány jsou „nerentabilní a nerozumné,“ říká. V továrně na výrobu pneumatik pro automobily, která byla uvedena do provozu v roce 1971, stále pracovalo asi 850 lidí.---Hospodářský dopad celosvětové pandemie Covid 19 je patrný zejména v automobilovém a dodavatelském průmyslu. Nejsou-li žádná auta prodána, nebo pokud je v jednom bodě přerušen mezinárodní dodavatelský řetězec, továrny se zastaví. Péče o zaměstnance v továrnách je dalším důvodem. Automobilové výrobce, kteří vyrábějí v Evropě, nyní také následují četní dodavatelé, kteří zcela, nebo z velké části, odstaví výrobní zařízení a nechají je odpočívat. Poté, co společnost Continental minulý týden oznámila, že postupně upraví výrobu ve svých závodech po celém světě a sníží ji „dočasně na nulu“, Bosch - největší dodavatel automobilového průmyslu na světě - a ZF nyní také mluví o podobných plánech. ---V případě společnosti Reifen Becker GmbH se sídlem v Leverkusenu zahajuje okresní soud v Kolíně nad Rýnem insolvenční řízení týkající se majetku společnosti. Leverkusenský právník Jochen Müller byl jmenován dočasným insolvenčním správcem.---Ne, ano - možná - výměna pneumatik v Bavorsku není důvod opustit byt.
středa, 1. dubna 2020
 
Shambo
Shambo Nekomentuji, jen odložím. Ale nějak se v tom ztrácím. Co vlastně chtějí? https://www.forum24.cz/stav-nouze-musi-skoncit-co-nejdrive-proc-vlada-neuvolnuje-restrikce-jak-sliboval-prymula/
středa, 1. dubna 2020
 
Pneunm
Pneunm Tire já tady mám celkem klid na druhou stranu včera celý den sněžilo a teď je tady - 7°C takže i to bude možná důvod
středa, 1. dubna 2020
 
Tire
Tire Covid neCovid sezóna probíhá ve zhruba stejném rytmu jako loňská, kdyby všichni neměli něco přes pusu tak by to člověk ani nepoznal jak je celý den zavřený v dílně. I když jsou výjimky, každého desátého zákazníka musím upozornit na ceduli zákaz vstupu bez roušky. Dezinfekci klik provádím tak 4x denně a každý den zapnu na večer a přes noc v dílně a v příjmací místnosti ozón (ten prý dokáže zabít i ten virus).
středa, 1. dubna 2020
 
Shambo
Shambo A jdeme studovat vládní návrhy podpory.
úterý, 31. března 2020
 
Pneunm
Pneunm Díky za info. Koukám že s mými 360 až 600 nejsem úplně nejlevnější...
úterý, 31. března 2020
 
SAB
SAB Pneunm osobní vůz 430,- vůz SUV 500,- Dodávka 600,-
úterý, 31. března 2020
 
Hrouda
Hrouda Shambo. Děkuji. Uniklo mě to v tom bordelu informaci a dotazů a odpovědí. SAB. Dostál jsem uz sty dotaz zda pracují a prodávám uf uf pořídil jsem si i sluchátko bych furt nedržel telefon u ucha už ho mám jako květák.
úterý, 31. března 2020
 
karel
karel Jen osu ,samostatně moc nedělám , když na tom trvá tak kus : 200,-Kč 13-14 ocel, 300,-Kč ostatní
úterý, 31. března 2020
 
roman
roman Podle velikosti kol 200 až 320,- Kč za sadu, ale jen v krajním případě. Jinak bez vyvážení mají běžní kolemjdoucí smůlu.
úterý, 31. března 2020
 
Pneunm
Pneunm Chlapi kolik si berete za přehození kol bez vyvážení?
úterý, 31. března 2020
 
Shambo
Shambo Hroudo, čti... https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/vyhlaseni-nouzoveho-stavu-180234/#maloobchod Je povolen "prodej náhradních dílů k dopravním prostředkům a výrobním technologiím" a "opravy silničních vozidel, pokud v provozovně není současně více než 30 osob".
úterý, 31. března 2020
 
SAB
SAB Hrouda kde jsi přišel k této informaci?
úterý, 31. března 2020
 
SAB
SAB Karle nemáš se za co omlouvat. Já jsem taky sám a na sezónu jsem to vždy řešil 2-3 brigádníky.Letos to vidím,že mi bude stačit 1 brigádník a možná to zvládnu sám,pokud budu mít štěstí a korona se mi vyhne.
úterý, 31. března 2020
 
Hrouda
Hrouda Už jsem zase zmatenej. Je zakázány veškerý maloobchodní prodej nebo není zakázány veškerý maloobchodní prodej?? Pneu na lidi bez ičo. Nelze prodavat? Kdo to hlídá? Je to jen na našem přístupu k zákazu?
úterý, 31. března 2020
 
karel
karel SABe ,zpětně jsem pročítal příspěvky a zjistil jsem ,že jsem Ti neodpověděl ( nějak jsem ten den přeskočil) omlouvám se. Zaměstnance už 8 let nemám. Přestalo mně bavit pořád někoho kontrolovat a hlídat , no a těch pár let do důchodu to nějak překlepu.
úterý, 31. března 2020
 
SAB
SAB Sledujeme zrození diktátora Babiše v přímém přenosu https://www.novinky.cz/domaci/clanek/metnar-navrhuje-posileni-pravomoci-vlady-a-premiera-na-ukor-parlamentu-40318702
úterý, 31. března 2020
 
SJM
SJM Hroudo, jak stárnu ( a asi nejen já), začínám mít větší a větší radost z toho, když může někomu udělat radost nebo pomoci a radost se násobí, pokud to dotyčnému pomůže. Ve Tvém případě je má radost téměř absolutní i když se osobně neznáme, což na věci nic nemění. Použil jsem ten příklad, abych demonstroval ten diametrální rozdíl v přístupu. Člověk vydrží víc než kůň, to vidíš na sobě, ale potřebuje je také občas vědět, že tam někde, někoho jeho problém zajímá, nebo s ním alespoň soucítí, což ve slovech, o činech raději pomlčím, se u dnešní sebranky nedá říci ani omylem. Nemohu si pomoci, ale to co vidím dnes a denně, ve mě nenavozuje pocit sounáležitosti o naše životy, ale vlastní PR několika jedinců, obklopených bandou řiťolezců.
úterý, 31. března 2020
 
Shambo
Shambo Musíme vyčkat, co z nich vypadne (vláda). Zatím mají podporu (?), ale jedou metodou pokus x omyl x ještě horší pokus. Neumí pracovat s časem. A ten je teď rozhodujícím faktorem. Čistě z pohledu hospodáře - tato vláda umí existovat, rozdávat a dělat selfie jen v dobách blahobytu. To skončilo. Mecína a vědci si poradí, ekonomický ledoborec na obzoru nevidím.
úterý, 31. března 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz