Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Meza74
Meza74 Zdravím,SABE nenapsal by jsi mi na sebe kontakt,mě by to docela zajímalo.Díky.
pátek, 8. prosince 2023
 
SAB
SAB Pokud by měl někdo z vás o tuto investici zájem rád poradím s výběrem hardwarové peněženky ve,které držíte své BTC a s návodem jak a kde bezpečně koupit BTC třeba za hotovost. Další fundament, který kladně ovlivní cenu v příštím roce je snižování úrokových sazeb jak v USA tak i v EU. Chápu, že mnoho lidí je opatrných a bojí se o své peníze a samozřejmě je taky třeba k této investici přistupovat, že je riziková, ale když se hlouběji začnete o to zajímat a hlavně, když zjistíte jak to vlastně funguje tak je to úžasná investice. Jsou firmy (velryby) ,které ve velkém akumulují BTC např. Mikrostrategy ,která drží cca 180tis BTC. Položte si otázku proč to dělají, když ví, že je omezené množství 21mil BTC. Proč vstupují investiční giganti BlacRock,VanGuard,Fidelity,Invesco atd. do těchto aktiv? Prostě si chtějí ukrojit svůj kus,podíl v těchto aktivech.Schválení ETF Fondů na Bitcoin v USA znamená, že BTC budou moci nabízet a prodávat bankovní domy a mnoho dalších výhod, které přitáhnou obrovský kapitál do BTC.Co se asi stane s cenou, když se do toho nalije tak obrovské množství peněz? Zajímejte se, čtěte a vydělávejte se v této oblasti ať vám neujede vlak. Pokud máte volné prostředky k investici určitě litovat nebudete a ještě mi poděkujete za radu. Pozor není to pro každého!
čtvrtek, 7. prosince 2023
 
SAB
SAB Bingo! Roman se trefil ano je to BTC a ETH ! Podívejte se na graf BTC na začátku letošního roku za jakou byl cenu . Zainvestoval jsem v lednu 1mega do BTC a ted se podívejte za jakou cenu je dneska. Velcí hráči vztupují do těchto aktiv prostředníctvím tzv. ETF fondů ,které by SEC komise pro cenné papíry v USA měla schválit začátkem ledna příštího roku, co to znamená si vyhledejte. V dubnu příštího roku bude tzv. Halving tzn. dělení odměn pro těžaře tzn. snížení odměn pro těžře z jednoho vytěženého bloku mají nyní těžaři 3 BTC odměna se sníží na 1,5 BTC pro těžaře. BTC má omezené množství 21mil. nyní je v oběhu 19,5mil BTC.Co to znamená? Na to si odpovězte sami. Příští rok po Halvingu začíná BULL RUN (Byčí trh) začíná super cyklus ,kde predikce ceny na vrcholu bull runu je stanovena v rozmezí od 150 000 - 250 000 Dolarů za 1 BTC . Veškeré BTC máte pod svou vlastní kontrolou ,které držíte v hardwerové peněžence tzn. soukromá banka ve vlastních rukou.Žádný fin. poradce, žádný prostředník a žádný příživník. BTC běžně platím přes QR platby tzn. odešlu BTC a obchodníkovy se připíše částka v Kč. Ale jak říkám není to pro každého ,kdo se bojí nebude investovat ,kdo se nebojí a zainvestuje může změnit své podnikání i svůj život. Pneuborec: Kolik že jsem ted v plusu?
čtvrtek, 7. prosince 2023
 
Pneunm
Pneunm SABe držím palce ať se ti v investování daří, nicméně že do toho vstupují velcí "hráči" vcelku nic neznamená, vzpomeň kdo všechno investoval například do FTX...
čtvrtek, 7. prosince 2023
 
roman
roman Hrouda: Pravděpodobně bitcoiny atd. Zkrátka kryptoměny.
čtvrtek, 7. prosince 2023
 
SAB
SAB Hrouda: napíšu pár indicií jací velcí světový hráči vztupují do tohodle podle Poo letadla :-) BlackRock,Vanguard,VanEc,Invesco,Grayscale,Ark Invest ,Fidelity. atd. Na wikipedii si tyto společnosti vyhledejte aby jste věděli jací hráči nastupují do této rakety.
čtvrtek, 7. prosince 2023
 
Hrouda
Hrouda SAB ahoj zeptal bych se jak se máš, ale to je zbytečný odpoveď znám a proto vynechám tuto otázku a jdu k věci . . Nenapinej nás a řekni nam co je to za zázrak. Nas uz taky boleji ruce , ale nemáme dost informací o tvem zazracnem produktu. Jen malou nápovědu prosím :D
čtvrtek, 7. prosince 2023
 
SAB
SAB Poo: pozor investování není pro každého! Když má někdo zažitý vzorec chování ke svým vydělaným penězúm tak těžko bude investovat,když se bojí a má strach o své vydělané peníze. Pneuborec :mimochodem dnes už mám zhodnocení 195% a zdaleka nekončíme tohle je teprve začátek.,ale každý strůjce svého štěstí.Pokud by jsi se opravdu o investování zajímal tak by jsi věděl,že je to opravdu možný a věř ,že na konci příštího roku to bude +1000% Poo:letadlo to opravdu není,ale je to raketa,která letí rychle vzhůru a není pro každého .-)
středa, 6. prosince 2023
 
pneuborec
pneuborec Hoši já mám investici letos vyvařeno 273,48% omezuju servis včetně sezon. Denně otevírám od 12:00 - 12:45 ( samozřejmě si dám půl hodiny pauzu na oběd jíst se musí) v sezoně to protáhnu do 13:15 ( v sezoně se pokusím oběd neprotahovat to dá rozum) Nebudu brát hmyzáky ani kolenovrty a poradím jim jak mi dát jejich peníze a já jim je zhodnotím o 273,48%. kdybyste někdo chtěl rád poradím jak vydělat 273,48%
středa, 6. prosince 2023
 
Poo
Poo ...zázrak.... nikdo nebudeme dělat, jen užívat miliony co sami prší z nebes. Jen pozor na to že pády letadel bývají někdy dost tvrdé...
středa, 6. prosince 2023
 
SAB
SAB Ano Čendo, já díky této investici celý příští rok omezuji provoz pneuservisu včetně sezón na 6hod denně a samozřejmě sobota zavřeno. Díky této investici přestanu být otrokem svého podnikání a to nemluvím o tom, že čím dál více se sezóny negativně podepisují na mém zdraví. Takže asi tak Čendo.
úterý, 5. prosince 2023
 
hohencenda
hohencenda SAABe kdo bude dělat v pneuservisech když to tu bude samej rentiér?
úterý, 5. prosince 2023
 
SAB
SAB Dámy a pánové moje investice ze začátku letošního roku dosáhla zhodnocení 180% . Vy někdo tady z vás o jakou investici s takovýmto zhodnocením, která je dostupná naprosto všem se jedná? Podotýkám, že k této investici nepotřebujete žádného Fin. Poradce a další příživníky.
úterý, 5. prosince 2023
 
Pneunm
Pneunm Když to dělá amatér tak se to dá asi pochopit ale mě takhle pretažený šrouby jezdej z velkejch servisů včetně nedalekého autorizáku Škoda. Každej může udělat chybu ale tohle není chyba, prostě na to serou. Stejně tak ty defekty, já jim do telefonu řeknu že to na počkání prostě nestíhám tak jedou jinam, kde jim vrazej knot a ještě jsou spokojený jak to je super servis že jim hned pomohli, zatímco já jsem "pěkně neohotnej".
pondělí, 4. prosince 2023
 
gp50
gp50 U nás byl přezout pán, který si na jaře přehazoval kola sám. Když to nešlo povolit, ptám se ho, jak to utahoval. No normálně přece, elektrickým rázákem, co jsem si koupil. Potom, co jsme nákladním rázákem (malý to nedal) ukroutili ze šroubu šestihran, přišla na řadu dvoumetrová trubka s palicí - to platí vždycky. Utržený šroub šel naštěstí celkem pěkně odvrtat.
pondělí, 4. prosince 2023
 
hohencenda
hohencenda Pneunm a ti lidé jsou spokojení a nebýt defektu jezdí spokojeně dál klasika se závažím už nemám ani energii nadávat...jeto marný,jeto marný o utažených kolech byh mohl napsat knižku
sobota, 2. prosince 2023
 
Pneunm
Pneunm Hezký den. Ráno jsem jel známému vyměnit prázdné kolo. Všechno jsem si vzal ale neurval jsem šrouby a musel jsem se vrátit pro tyč, dělali mu brzdy... Potom přijel mladej kluk že mu uchází kola kolem ráfku a nemohl jsem to urvat ani tou tyčí, sundam kolo a pět druhů závaží nalepených po celém obvodě, dělal mu to kamarád. A teď do třetice defekt, osm kusů závaží na jednom kole a pán se strašně divil že to budu sundavat proč prý mu tam nedám mašli, o tom že mašle je jen na dojezd prý v životě neslyšel.
pátek, 1. prosince 2023
 
Pneunm
Pneunm Hezký den. Mě už to asi pomalu končí. Zbývá vyškemrat zaplacení faktur a potom hurá na cukroví a bramborový salát. Letošní sezóna byla fajn, hlavně jsem ji dal ve zdraví a bez nějakých velkých komplikací navíc bylo teplo a sucho. Internet jsem posílal pryč bez diskuze, vyjma jedné paní která byla velmi milá a slušná, nicméně přes příplatek 200/kus nejede vlak.
čtvrtek, 30. listopadu 2023
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz