Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
roman
roman Nicméně telefonátů začínajících rozhovor slovy "Za kolik...." je docela dost a záleží na každém z nás, jakou cenu si my řekneme za přezutí a jakou cenu za přezutí zákazník akceptuje. Rozhodně bych nepoužíval slova, že zákazník je hlupák. Hlupák je ten, kdo mu to za hubičku přezuje. Není důvod být "charitou", nám také rostou náklady a chceme (musíme) kopírovat inflaci a kurs naší měny..
čtvrtek, 30. července 2020
 
SAB
SAB Základ je dělat služby kvalitně, rychle a spolehlivě a chytrý zákazník ví, že za tyto služby se musí dobře zaplatit. A ten zákazník také ví, že vám nemůže nic namítat na cenu .Pokud je zákazník trotl a hlupák a hledá pouze nejnižší cenu služeb tak ať si najde pitomce , který je ochotný dělat pitomce ,ale řekněte mi kdo stojí o takového zákazníka? Já určitě NÉ! Hoši jinak black list je dobrý nástroj k umravnění hmyzu.
čtvrtek, 30. července 2020
 
roman
roman Blacklist také používám a také mám pro osoby z blacklistu "vždy zcela obsazeno na půl roku dopředu". A ohledně výše ceny za přezutí: Někde je 1500 bez slevy ještě asi akceptovatelných, jinde to nejde ani za 800 (resp. říci si můžeš klidně o 2000, ale druhý to musí akceptovat). Záleží na tom, co si kdo nechá líbit, na lokalitě, ale hlavně na počtu dobroserů v okolí.
čtvrtek, 30. července 2020
 
Pneunm
Pneunm Taky jsem kdysi dostal SMS a vtipné bylo to, že ten chudák přijel na dvůr aby si opsal číslo, pak odjel a za pět minut mi to píplo. Moc to nechápu, když někomu něco chci tak mu to řeknu do očí a nebudu přeci psát nějakou ubohou SMS, to bych se akorát ztrapnil.
čtvrtek, 30. července 2020
 
SAB
SAB Hrouda já tyto zákazníky dávám na black list a z kapacitních důvodů je už nikdy neobsloužím. Jsou to prostě hlupáci ,kterým nedochází ,že za to jejích chování je už nebude chtít nikdo obsluhovat.
čtvrtek, 30. července 2020
 
Hrouda
Hrouda Dostal jsem před 6.dny SMS a určitě i recenzy někde na webu... Zapoměl jsem se zeptat na cenu před tím než začali prezouvat moje chyba ale za přežití osobního automobilu 1300,- je zlodějina ( šlo o 15" plech) a je to pořád dokola. Už to tak špatně nesou to zdražování že pošlou i SMS nasranou. To jistě v ČEZu mají speciální oddělení kde zpracovávají takové smsky protože také pořád zařazují alespoň jednou ročně.
čtvrtek, 30. července 2020
 
SAB
SAB To je pořád dokola s tím hmyzem jak já říkám jak si zákazníky vychováte, naučíte pak ti lidé ví kam jedou a co mohou od Vás očekávat a tito lidé pak respektují i vaší cenovou politiku. Já nemám problém přezout hmyzáka v sezóně i mimo ní. V pondělí jsem přezouval hmyzáka zaplatil zákládní cenu 1500,- já mu vysvětlil, že v mém servise nedosáhne na žádnou slevu a hmyzák mi na to řekl ,že nemá problém já jsem s Vámi spokojený a dal mi ještě 100.- navíc. A mohu říct,že to není jediný hmyzák, který platil základní cenu a dál mi dýško :-)
čtvrtek, 30. července 2020
 
hohencenda
hohencenda Klid s hmyzem se nerozčilovat zhluboka dýchat.
středa, 29. července 2020
 
GUMOVEJPES
GUMOVEJPES Včera mě zákazník řekl ,že mu to kamarád po práci dělá za 400,-celou sadu vč mat .po práci doma .Když viděl jak a na čem to dělám já i dvanáct hodin když je třeba . Řekl ,to jsem nikdy neviděl. A já mu řekl a proto jsem nejdražší v okolí a nestydím se za to . U pumpy také nedostane slevu na celou nádrž ,tak co by chtěl ,slevu v na deset rohlíků jako že množstevní?
středa, 29. července 2020
 
roman
roman Bohužel jsou mezi námi "dobroseři", kteří se budou snažit zaujmout pouze nejnižší cenou stůj co stůj a přezují to hmyzákovi klidně okolo 500-700Kč. Dokud budou dobroseři, tak budou i obvolávači. Obvolává, obvolává a najednou najde dobrosera a už může začít stříkat blahem.
pondělí, 27. července 2020
 
Pneunm
Pneunm Když začne rozhovor informací že obvolává servisy kdo mu to udělá nejlevněji tak mu ani hmyzí příplatek nenabízím. Zajímalo by mě co čeká když tohle řekne, že se servisáci začnou přehánět kdo nabídne nejlepší cenu?
pondělí, 27. července 2020
 
roman
roman Pneunm: Máš recht. Než někomu přezouvat sadu novek za 500-700, tak raději tento "úžasný" kšeft odmítnout. 1000Kč a víc nechce nikdo z hmyzáků dát a za míň peněz mě bolí ruce od hmyzogum.
pondělí, 27. července 2020
 
Pneunm
Pneunm Tak pán má nový gumy a obvolává servisy kde mu je přezujou nejlevněji, byl ale trošku kyselej když zjistil že nemám zájem se tohoto výběrového řízení zúčastnit :D
pondělí, 27. července 2020
 
hohencenda
hohencenda No nazdar jsem zvědavý co a jak bude příští rok touhle dobou fungovat?Pěkná písnička Daniel Landa :Ukolébavka
středa, 22. července 2020
 
Hrouda
Hrouda Známý výrobce kol neustál koronavirovou krizi a vyhlásil bankrot BBS ! KDO BUDE další?
pondělí, 20. července 2020
 
jenicek
jenicek Já šrouby max cistim. Projedu závity a hotovo
neděle, 19. července 2020
 
Pneunm
Pneunm Já teda šrouby nemažu, pokud nejsou rezatý jak liška
sobota, 18. července 2020
 
hohencenda
hohencenda Šrouby mažu kola utažení taky jsem jednou dobíhal zákazníka po 150 metrech od werkstatu zapoměl jsem dotáhnout levé přední.se holt stalo pyšnej na to nejsem.
sobota, 18. července 2020
 
Pneunm
Pneunm :D tak tomu se ani nechce věřit
pátek, 17. července 2020
 
roman
roman Před mnoha lety jsem ke mě přijel zákazník na přezutí a kolové šrouby nešly ničím "rozumným" povolit. Pak mě zákazník informoval, že se mu též sama od sebe povolovala kola a tak mu je v jistém pneuservisu pro jistotu ze zoufalství přilepili lepidlem Loctite.
pátek, 17. července 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz