Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
SAB
SAB Hrouda:Sám víš ze své letité zkušenosti jak to v sezónách v servisech vypadá to známe všichni. Jaký by jsi chtěl k tomu plán? Je to naprosto jednoduché, podle vytíženosti se odvíjí ceny.Mají hoteliéři a ubytovací zařízení různé ceny dle sezónní vytíženosti svých ubytovacích kapacit? Mají! Mají provozovatelé ski areálů různé ceny skipasů dle sezónní vytíženosti ? Mají! Potřebují to lidé nutně k životu? Nepotřebují,ale akceptují to! Potřebují řidiči zimní pneumatiky podle ročního období? Potřebují ! A dokonce je potřebují podle zákona,když chtějí a potřebují jezdit.Co z toho vyplývá? Že řidiči to budou akceptovat,když chtějí a potřebují jezdit.Nic jiného jim zbývat nebude. Ano jistě se najdou takový,kteří to akceptovat nebou chtít a ti pojedou vedle k Frantovi a Tondovi,ale Franta a Tonda budou mít tak plno,že řidiči budou čekat třeba i tři týdny než příjdne na ně řada a pak zjisti,že jim to Franta nebo Tonda pěkně dojebali a zničili ráfky,nedotáhli šrouby apd. Co z toho vyplývá? Že zákazníci,kteří dlouhodobě jezdili k tobě a byli zvyklý na nějaký vyšší standart tvojí práce se po zkušenostech s Frantou a Tondou k tobě vrátí a budou akceptovat i vyšší ceny v důsledku velkého vytížení tvého servisu.
pondělí, 18. září 2023
 
Hrouda
Hrouda Zajímavé je tu někdo s propracovaným plánem? Nebude to mít efekt přijdu v jiný čas? Nebo jdu k Tondoj do garáže, tam je mu jedno kdy přijdu. Pneu a jejich montaž je nutne zlo chlast má jiné prior. Čislo nekde zhruba nezi 1 až 2 v žebříčku to musim mít.
pátek, 15. září 2023
 
roman
roman Hohencenda: O čem se v tom Brně jednalo?
čtvrtek, 13. července 2023
 
hohencenda
hohencenda Který borec gumař,vypáčil tu mříž v Brně a zachránil ty dva človíčky před uhořením?
středa, 12. července 2023
 
SAB
SAB PM: přesně tak máš pravdu. Jaký si to uděláš takový to máš. Jestli je někdo blbec tak blbcem zůstane. Každý si na to musí přijít sám co je pro něj priorita a jak to chce dělat a hlavně na kolik si cení svojí práce. Jestli chce být někdo otrokem ať si otrokem zůstane. Já otrokem být nechci a proto mimo sezónu pracuji 5 -6 hodin a v hlavních sezónách pracuji 10-12hodin a když je servis v sezóně maximálně vytížen zavádím vyšší ceny o 30% tak jako to mají hoteliéři nebo skiareály. Podle sezónní vytíženosti mají vyšší ceny. Stejné to je i v naší branži. Pak si klidně mimo sezónu můžu užívat a odpočívat po sezóně. Ale na to si každý musí přijít sám co je pro něho nejlepší. Mě to vyhovuje takhle a určitě to měnit nechci a nebudu. V sezónách si máknu a vydělám tolik abych pak mimo sezónu byl free a bez stresu a odpočíval.Hoši věřte mi, že to takhle jde jen si to musíte udělat takové jaké to chcete mít.
úterý, 20. června 2023
 
PM
PM Nekde jsem četl ,mějte maximální možnou cenu, jakou je ještě zákazník ochoten zaplatit. Kdo dělá levně , okradá sám sebe. Když zakázník odchazí měl by si říct, nebylo to levné ,ale jsem spokojen. Pokud zákazník odchazí s myšlenkou, že nechápe, jak to můžete dělat tak levně, je něco špatně. Určitě se vám stalo, že jste odcházeli třeba od kadeřníka, restarace nebo jiné služby a říkali jste si , že by jste klidně zaplatili o 50% navíc. Takové podniky většinou buďto zmizí nebo zdraží. Nevidím , že by se do pneuservisu někdo extra hrnul, je to těžká špinavá práce, problém sehnat lidi, prostory jsou drahý a přezouvat ty velký kola už taky každej neumí. Dle mého názoru prostor pro nápravu cen v pneuservisu je.
úterý, 20. června 2023
 
Hrouda
Hrouda Možná bych dal možnost některým majitelum pneuservisu provadet STK oficiálně a to bude mazec STK na oa bude za 400 a na vozík za 70 bez dokladu :D a projde i to co uz léta hnije za garáži.
úterý, 20. června 2023
 
Hrouda
Hrouda Pri vší účtě k tobě SJM . Opravdu nic ve zlém, ale na zelené louce ti tu STK neprovaděl žádný zajic nebo jelen. Budova a stavební parcela neco stála..... ..... . A hlavně nenajdeš STK ,kterou vlastní dement co potrebuje bejt lacinější nez jina STK. To v náší profesi je to hlavní moto celeho procesu HLAVNĚ LEVNĚ. omlouvam se těm keři to tak nedělají.
úterý, 20. června 2023
 
SJM
SJM Krásný letní den všem. Včera jsem prošel na STK s nejobyčejnějším přívěsným vozíkem. Mrkli na světla zda vše svítí a bliká, očko na pneumatiky a zacloumat na kouli. Úkony na 3minuty, žádný materiál, žádný stroj ani přístroj netřeba. Cena 700Kč. Tomu se říká byznys, já bych pro to však měl poněkud jiné slovo.
úterý, 20. června 2023
 
BF
BF Nedá mi to ještě aspoň jeden forek ze života --https://www.tiktok.com/@ondrejmlcak/video/7153935207291243782?lang=cs-CZ více na https://www.tiktok.com/@ondrejmlcak?lang=cs-CZ
pondělí, 12. června 2023
 
BF
BF Trošku humoru neuškodí, odpusť me mu někdy vulgaritu, ale jeho videa z dílny jsou často pravdivé a velmi úsměvné. https://urlebird.com/video/7171066163571461381/ https://www.tiktok.com/@ondrejmlcak/video/6994432329947073797?lang=cs-CZ a mnoho dalších.
pondělí, 12. června 2023
 
Pneunm
Pneunm No pokud chce někdo zlepšovat situaci na silnici, místo vymýšlení nových zákonů by měl vymáhat ty stávající na které 90% řidičů sborově kašle. Já bych začal třeba blinkrama.
pátek, 9. června 2023
 
roman
roman Suché a mokré, denní a noční, vycházkové a pracovní... Radši bych to nechal tak jak to je, popř. použít v rozumné míře model převzatý ze země, kde zítra znamená již včera. Nicméně je nutné zmínit, že i cesta do pekla bývá vydlážděna dobrými úmysly.
čtvrtek, 8. června 2023
 
gp50
gp50 Ještě bych přidal pneumatiky jarní, které budou povinné v květnu a podzimní povinné v září. Když už, tak už.
čtvrtek, 8. června 2023
 
roman
roman Odpověď za A je logická, ale odpověď za C je asi nejčastější reakcí vymrzovačů o sobotách a nedělích či svátcích.
pondělí, 22. května 2023
 
Pneunm
Pneunm Hezký večer. Měl bych otázku, kdyby jste viděli na dveřích provozovny nápis "20.5. Zavřeno" napadlo by vás za a mají zavřeno, za b mají otevřeno, za c je to nejasné raději tam zavolám a budu na majitele pořádně kyselej :) Ale vážně pět týdnů totálního masakru úspěšně za mnou, jsem jako vždy touhle dobou bohatej a hubenej :D prodej disku na nule, prodej pneumatik velmi dobrý, největší pozitivum je že je konec května a ještě jsem letos nešáhnul na gumu z netu. Příští týden čekám zklidnění.
neděle, 21. května 2023
 
PM
PM Taky zdravím, u nás propad prodejů cca 40% , ještě uvidíme jaký bude dojezd. 195/65/15 i 205/55/16 u nás nic moc , máme prodáno cca 30 % skladu v těchto rozměrech. Cenu za práci jsme museli zvýšit a lidi to celkem chápou. Taky už vidím začátek příštího týdne celkem mrtvý, teď ještě makáme. Stoupá počet uskladněných kol i když máme cenu z kapacitnách důvodů poměrne vysokou.
čtvrtek, 18. května 2023
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz