Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
 
hohencenda
hohencenda Svolávačka na plechy Škoda Seat?
úterý, 16. dubna 2019
 
hohencenda
hohencenda Vtipně popsáno,kéž by se přidalo více pneusevisů.
neděle, 14. dubna 2019
 
roman
roman Hohencenda: Dobře děláš, ať se "dobroserové" sami zadusí ve své rýži. Jinak poslušně hlásím: Zatím sezóna probíhá výborně, práce habaděj, kšefty jsou a do této chvíle pouze jeden nebo dva telefony od hmyzu z kolenovrtní říše + jeden kolenovrt byl střelhbitě vypuzen mým oblíbeným repelentem za brány pneuservisu. Zdá se, že po několika letech konečně hmyz přichází na to, že to s tím zákazem vjezdu kolenovrtů myslím smrtelně vážně. Jak je to u Vás?
sobota, 13. dubna 2019
 
hohencenda
hohencenda Romane kolenovrty odesílám k těm co jsou ochotni dělat za hrst rejže.SJM doted jsem nastřel dělal jen jako klasické nazutí v ceně dobrý námět k osvěžení ceniku a přidání nové položky děkuji.
sobota, 13. dubna 2019
 
SJM
SJM 50,-/ks-žádná velká sláva. Předpokládám, že se jedná o cenu s DPH, vtom případě vám sebere téměř 10 Kč z každého ks stát na uplácení voličů či dotace pro vyvolené a pod., tzn.zůstává cca 40 Kč. Pokud teoreticky toto zůstane jako zisk, stát vám opět sebere 15-19% (osvč resp. sro). Pak se dostáváme někam mírně nad 30 Kč. Aby se člověk nastřelující patky dostal na průměrnou mzdu, musí dostávat min.200Kč/h+ odvody 34%, tj.celkem 270Kč/h. Musíme započítat i dovolenou( 4-5 týdnů), +st.svátky + příp.nemocenskou a jsme na min. částce 300Kč/h. V takovém modelovém příkladě musí člověk udělat 10 nástřelů za hodinu a ve výsledku je +/- "0". A to nepočítám, že "dělo" musíte pořídit, provádět pravidelně revize, musíte ho natlačit slušným kompresorem, což je další nemalý náklad na pořízení, servisování, revize (el. i tlakové), likvidace kondenzátu atd.. Je třeba si uvědomit, že výroba stlačeného vzduchu je dnes poměrně drahá záležitost a kompresor zdaleka neslouží na věky.
čtvrtek, 11. dubna 2019
 
roman
roman Tire: 60,- Kč vč. DPH za jedno použití děla.
čtvrtek, 11. dubna 2019
 
Pneunm
Pneunm Tire 100 kus, a k tomu má práci za dvojnásob resp. bez 50% slevy. Je úplně jedno za kolik co budeme dělat, vždy se najde někdo komu to přijde drahý. Podle těhle lidí se ale nesmíme řídit, to je v každém oboru. Musíme si prostě říct: tenhle zákazník není moje cílová skupina. Nelze se zavděčit všem.
čtvrtek, 11. dubna 2019
 
Poo
Poo jo, také 50,- /ks
čtvrtek, 11. dubna 2019
 
Tire
Tire Chlapy kolik si účtujete za použití tlakového děla v případě, že se vám někdo "doveze" čínské kvalitní pneu co vypadají jako motorkové a přitom se jedná o rozměr 195/65R15 :-) moje sazba 200kč/4ks navíc se pánovi moc nelíbila :-)
čtvrtek, 11. dubna 2019
 
roman
roman Hohencenda: Oni i pneuservisáci potřebují peníze (kdo by je nepotřeboval), ale problém je v tom, že mají mezi sebou "dobráky", kteří aby nepřišli ani o jednoho zákazníka jsou ochotni pracovat za ceny, nad kterými zůstává selský rozum stát => musí být nejlevnějšími ve svém rajonu za každou cenu. Dokud tito dobráci (kteří často mají pneuservis jako další/vedlejší živnost) budou nabízet své služby za hubičku, tak se světovým cenám za pneuservisní služby těžko někdy přiblížíme a další rozvoj naší branže půjde rychlostí ochromeného šneka. Myslím si, že jedinou možností je tyto "dobráky" převychovat je ta, že je zasypeme nelukrativními kšefty, aby se sami uštvali a zatavili vlastní prací. Pokud si někdo nebude chránit svůj píseček, tak toho kolenovrt okamžitě využije. Kadeřnicím to už dávno došlo, teď je řada na pneuservisech.
středa, 10. dubna 2019
 
hohencenda
hohencenda SJM ono by to šlo kdyby pneuservisáci potřebovali peníze.Německo a kvalita potravin taky drobet jinde.
středa, 10. dubna 2019
 
SJM
SJM a ještě žhavá zpráva - V březnu jsme za zboží a služby platili o tři procenta více než před rokem, oznámil ve zprávě o vývoji inflace Český statistický úřad.Spotřebitelské ceny tak rostou nejrychleji za více než šest let. Tříprocentní inflace byla v Česku naposledy na podzim roku 2012. No ale už opravdu poslední - Pohonné hmoty v České republice opět zdražily a dostaly se tak na úroveň z poloviny letošního ledna. Výrazněji se od minulé středy zvýšila cena benzinu Natural 95 https://www.seznamzpravy.cz/clanek/benzin-prudce-zdrazuje-nejdraz-neni-prekvapive-v-praze-69721
středa, 10. dubna 2019
 
SJM
SJM a ještě trochu to optimismu do žil....https://www.fondik.cz/zajimavosti-ze-sveta-financi/srovnani-platu-cr-vs-nemecko-kuchar-si-za-hranicemi-vydela-2x-tolik-nektere-profese-i-trojnasobek?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu Tak si to shrňme: mzdy jsou 2-3x vyšší (čisté !!!!), nájemné obdobné, stejně jako jídlo a drogerie. Jen doplním vlastní zkušenost: Potraviny stejné, ale často i levnější, drogerie většinou levnější a často výrazně o hadřících ani nemluvě, automobily +/- stejné. Zásadní rozdíl je ale v cenách služeb!!!!!! Ale máme první vlaštovky, např. zákaznice českých kadeřnic, a to nehovořím o salonech, si již zvykly, že za lehké ostříhání a nějakou tu barvičku na hlavičku, je 1500 Kč docela rozumná cena, a že by jinde nešlo?
středa, 10. dubna 2019
 
hohencenda
hohencenda ta řepka všechno zničí hlavně že z toho má pár lidí peníze.
středa, 10. dubna 2019
 
GUMOVEJPES
GUMOVEJPES Asi jsem už tak často opakoval že ručit za dodané nebudu až se to u nás na městě kde je cca 25 různých velkých i menších i černých servisů rozkřiklo jak asi jsem drahý a zatím net klid . a že se u mne co mám jen dvě ruce čeká i na termín až po svátcích no a co mám jen dvě ruce . A nejsem víc než jen pneuservis a plnění klimatizací . Aneb jak říkám ševče atd nic proti těm co dělají všechno když to dělají poctivě .Nebo ocení paní jsem doktor mám červ. diplom, paní v pohodě otevřete ústa jsem zubař, odložte si jsem gynekolog jó a vezměte sebou psa jsem i veterinář. Hezký klidný den všem respektive jeho závěr.
pondělí, 8. dubna 2019
 
roman
roman Dnes mi volala známá, kdy se může objednat na přezutí svých novek z netu. Tak jsem ji odvětil, že až přezuji všechny "svoje" pneumatiky, což bude okolo 10. května, tak ať si zavolá a že se dohodneme na termínu... Odvětila mi, že tohle nečekala. Tak jsem jí připomněl, že jsem ji varoval při minulém běžném přezutí, co bude následovat a že já svoje slova držím. Dále jsem ji ubezpečil, že se mnou nikdo podlahu vytírat nebude. A bylo po rozhovoru.
pondělí, 8. dubna 2019
 
hohencenda
hohencenda ha ha ha mám sezonu interneták s pneu ten jel.....
pondělí, 8. dubna 2019
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz