Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
SAB
SAB PM mám opačnou zkušenost cena je hlavní důvod proč lidé nakupují na internetu pneumatiky.Hodí si daný produkt do srovnávače cen a koupí to tam kde to mají skladem za nejnižší cenu. To je celé kouzlo online prodeje.
středa, 11. listopadu 2020
 
roman
roman PM: 1) Osobně mám web aktualizovaný klidně denně, když je to nutné, jelikož se o něj starám já osobně. 2) Spíš si myslím, že pneuservisy jsou momentálně v takové situaci, že hodně bzučících zákazníků bere pneuservis jen jako "mukla na práci" a na nákup pneumatik jde zcela automaticky do webshopů resp. přes webové cenové srovnávače se prokliká k těm nejlevnějším. Jistě, existují výjimky, ale těch tak moc asi nebude. 3) Pneunm: Souhlas, dělám to podobně pomocí emailů atd.
středa, 11. listopadu 2020
 
Pneunm
Pneunm PM já online nabídku neřeším vůbec, zákazník může zavolat napsat email kontaktovat mě přes stránky přes messenger, whatsap atd. a já mu udělám nabídku na míru...
středa, 11. listopadu 2020
 
PM
PM Často mi připadá, že jediný důvod proč si někdo doveze pneu z internetu není cena, ale i to že pneuservisy často nemají žádnou online nabídku pneu. Tomu nasvědčuje i fakt, že ne vždycky jsou dovezené pneu zákazníkem pořízené za nejnižší cenu. Případně jak řešíte aby jste měli online nabídku pneu s aktuálníma cenama (nejlépe navázanou na vašeho dodavatele pneu a denně aktualizovanou , co se týče cen a dostupnosti)?
středa, 11. listopadu 2020
 
roman
roman Jiný kraj, jiný mrav. Pokud někdo nemá v okolí dobrosery, tak proč ne...
úterý, 10. listopadu 2020
 
SAB
SAB Bzučí vždy při placení a já jim pokaždé vysvětlím,že pokud si příště zakoupí pneumatiky u mně tak získají slevu na přezutí a nebudou muset příště bzučet hihi
úterý, 10. listopadu 2020
 
roman
roman Pokud bzučí, ale je ochoten platit, tak to lze určitě překousnout. Horší to je, když bzučí, vyhrožuje, ale platit nehodlá, jelikož ví resp. slyšel o existenci nějakého dobroserova. Pak je lepší použít Biolit a provést okamžité odhmyzení a okamžité přesměrování hmyzu do "pneuservisní charity".
úterý, 10. listopadu 2020
 
SAB
SAB A hmyz bzučí a bzučí jak je to přezutí drahé
pondělí, 9. listopadu 2020
 
BF
BF Hezký sobotní večer přeji. Tak další týden za námi a jsem i trochu rád že jsem se v minulém článku spletl. Počítal jsem že to opadne a bude to klidnější. Ne nebylo a až do dneška to byl jak se u nás říká fičák. Práce stále plno, prodej pneu taky stále běží docela dobře. Jsem zvědavý jak dlouho to ještě bude, protože letošní zima je pro mne zatím nečitelná. Je moc dobře že je dostatek práce, je ještě lepší že jsme zatím všichni zdraví. Naštěstí zatím i docela dobře funguje doprava pneu na servis což je v této době pro mne tak trochu malým zázrakem. Je tam navíc někdy 1, max 2 dny u některých dopravců, ale zatím žádný větší problém nenastal. Takže zatím vše funguje jak má a tak mohu jen říct a popřát pneuservisákům - v pondělí opět ke strojům!!!přátelé gum.
sobota, 7. listopadu 2020
 
roman
roman Je to tak. Raději budu mít 500 svých zákazníků než 1000 nevěrných vyčůránků@hmyzáků. Finanční efekt je nakonec skoro stejný, ale méně nervů a odpadnou hádky s hmyzem. Včera mi jeden hmyzák po telefonu nadával za to, že v sezóně nepřezouvám gumy z netu a jestli jsem tím pádem vůbec normální.... Vždyť může jít bzučet jinam, já jej přece u sebe nedržím...
čtvrtek, 5. listopadu 2020
 
Pneunm
Pneunm Přesně, moji zákazníci přijdou se slovy "netlačím na Vás jdu se jen zeptat" a tenhle mi bude rozkazovat "za půl hodiny to chci".
čtvrtek, 5. listopadu 2020
 
hohencenda
hohencenda Nerozčiluj se to je tady standart bydlím hned vedle svého servisu svým zákazníkům říkam pokud je problém stavte se klidně s defektem v sobotu v neděli bude to za stejnou cenu co v pracovním týdnu,ty nepříjdou ale vopruzi co přezouvaj jinde a pneu z netu jsou opřený o zvonek a ještě tu pak na mě pořvávaj co prej sem to za soukromníka ten má makat furt...
čtvrtek, 5. listopadu 2020
 
Pneunm
Pneunm Před týdnem přijel kolenovrt v kufru dvě gumy, říkám mu 150/kus za kontrolu. Pch tak já pojedu do Čenčic. Ok tak jeďte. Dnes přijel podával mi defekt že se za půl hodiny staví. Za půl hodiny to nestíhám. Nasr@l se že prý nejsem vůbec ochotnej, mě prasknul film a začala hádka. Někteří lidé nemají vůbec klapku, koupí si to na netu přezuje si to jinde a pak si myslí že já v plný sezóně všechno nechám a začnu řešit jeho problém.
čtvrtek, 5. listopadu 2020
 
hohencenda
hohencenda Taky jsem ho párkrát měl v ruce vždy auto z německa ale ani jsem ho nikde k prodeji neviděl.
pondělí, 2. listopadu 2020
 
gp50
gp50 to jsem zatím viděl jen jako originál VW
pondělí, 2. listopadu 2020
 
gp50
gp50 to jsem zatím viděl jen jako originál VW
pondělí, 2. listopadu 2020
 
gp50
gp50 to jsem zatím viděl jen jako originál VW
pondělí, 2. listopadu 2020
 
jenicek
jenicek Zdravím vás. Chci se zeptat. Semtam se mi tu na kolech objeví takové gumové závaží- žádný Fe, zn, pozink, ale jen guma.. Dobře se to po odstranění čistí. Ovšem nemuzu ho nikde najít na prodej. Používáte ho někdo? Nebo víte kde sehnat?
pondělí, 2. listopadu 2020
 
BF
BF Hezký den přátelé gum. Máme dnes poprvé za xxx let zavřenou neděli v prodejnách a s nostalgii vzpomínám na své dětské léta kde to bylo zcela normální a všechny rodiny se v neděli většinou sešli u společného oběda. Ouu , to byla pro mne krásná doba a když vidím ty dnešní shoping parky , tak je mi zle. Ale raději odskočím zase k naši práci. Včera další již třetí sobota která byla opět velmi náročná. Počítám s tím, že ještě jedna max. dvě budou a pak nastane klinická smrt. To je že už nikdo nemá pak zájem přezouvat a sedět na servise kvůli defektům je holá zbytečnost. Týden byl teď velmi náročný, ale jsem rád, že vše zatím vychází a prodej pneumatik zatím neustal. Rozměrová škála je však opravdu už přespříliš velká a výrobci si doslova dělají z lidí někdy srandu. Že je škála značek pneu na Českém trhu mega velká a je to až k neprospěchu ještě nějak beru, ale těch různých šílených rozměrů co se objevují mi až leze někdy na mozek. Pořád, aby člověk něco nového nacházel, hledal, vymýšlel. Příští týden už čekám zvolnění situace na servise. Jde to vidět i u rezervačního systému co mám. Potřebovalo by to pro ty co teprve dojíždějí dvou tři mm zimní gumy trošku sněhu a hned by se zase tlak na servisy zvýšil. Jinak mne letos překvapuje jaké rozdíly vládnou mezi servisy. Nevím zda je to lokalitou, místem, podmínkami, situací celkově, ale někteří kolegové jsou maximálně spokojeni, někteří hlásí pokles práce i prodeje a další totální propad. Je to místem od místa. No snad s prvními vydatnými vločkami se pneuservisy zase zaplní nejenom práci, ale i prodejem pneumatik který je pro rozvíjení servisu podstatný. Přeju všem rozumným lidem v oboru klid, pohodu, pevné nervy v dnešní velmi těžké době a hlavně to zdravíčko bez kterého opravdu nejde nic dělat.
neděle, 1. listopadu 2020
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz