Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Hrouda
Hrouda SJM. Bořek je jiná liga. Za vaši pomoc pod vedením Bořka jsem zavázán a snažím se Vám všem nedělat ostudu. A pokud by to pomohlo tak dotáhnu Malačovou až napráh Vašich servisů za tu její prdel. Ale zatím netuším jak vám oplatit vaši pomoc. Určitě jednou přijde okamžik jak Vaši pomoc oplatit.
úterý, 31. března 2020
 
SJM
SJM Tak žádosti o kurzarbeit budou posuzovat ÚP. Búh s námi. Tak to je další pohroma, co se na nás valí. To jako budou posuzovat ty postarší dámy, nebo naopak slečny, jako z přehlídkových mol? To není pomoc lidem a záchrana firem, to je klacek na Maláčovou a její CSSD, no a že to odse..... firmy a jejich lidé, je zřejmě vedlejší efekt, se kterým se tak nějak předem počítá, jinak si to neumím vysvětlit. Představa, že na "náš" ÚP, který je pověstný svým "pracovním nasazením a mozkovým trustem" kde výraz "selský rozum" je v podstatě sprosté slovo, dorazí do konce týdne tisíce žádostí o pomoc firmám a jejich zaměstnancům, tak ta je úděsná. Při vší úctě, která mě, bohužel, zde opustila, ti lidé tam nemají ani ánung, co obnáší ekonomika a chod firmy. Také se musí nejprve vyplatit březnové výplaty, což bývá někdy v 1/2 měsíce. Konec dubna je pak cobydup. Doufám, že žádost bode, jako vždy jednoduchá, tak na 5-6 stran a minimálně 4 přílohy. Uvidíme, zda přísloví, kdo rychle dává, 2x dává, dojde naplnění, tak, jak např. srdcař Bořek zorganizoval sbírku na pomoc zaplavenému kolegovi.
úterý, 31. března 2020
 
Shambo
Shambo Zítra na vládě toto: https://twitter.com/JMalacova/status/1244671533357977601/photo/1
pondělí, 30. března 2020
 
SJM
SJM Rozhodnutí o kurzarbeitu se na vládě odkládá na zítřek!!!
pondělí, 30. března 2020
 
SJM
SJM Tak kamaráda mám ode dneška doma z Indie. Byl tam pracovně necelý rok, pracoval pro velkou globální firmu.Ta je v součinnosti s mateřským státem evakuovala, jak pravil za vteřinu 12. Ač dobrodruh, pravil, že poslední dny už měly strach vyjít na ulici, zásobování zkolabovalo a napětí mezi lidem by se dalo krájet.
pondělí, 30. března 2020
 
hohencenda
hohencenda Valí se koule která se nabaluje.
pondělí, 30. března 2020
 
SJM
SJM Názor má na něj dávno, ale dnes mě utvrdil větou: Pan Kalousek v době krize masivně neinvestoval (rozuměj nezadlužoval), a tak způsobil vleklou krizi, aby druhou větou popřel tu první. Díky tomu, že máme jedno z nejnižších zadlužení, můžeme se dnes masivně zadlužit. Jinak 80% našeho HDP tvoří export, kde prim hraje Německo a pak další státy, jako např. Itálie,Velká Británie atd. Myslet si, že povolí karanténa, nastoupíme k rumpálům a je vymalováno, tak na to bych nesázel. Automobilky to pomalu přiznávají-není komu prodávat. Ty prodeje byly -10% již v lednu i únoru. Jsem zvědav co se stane, až Německý řidič zjistí, že autem se dá jezdit i 7, 8 nedejbože i devátý rok. Naučíme je šít a nosit roušky, proč by nemohly používat i auta 15 roků jako my?
neděle, 29. března 2020
 
SJM
SJM Počkejme až to bude černé na bílém. Havlíček se řídí heslem - slibem nezarmoutíš a nikdo ti nedá víc, než já slíbím.
neděle, 29. března 2020
 
Shambo
Shambo Zdá se, že tlak na vládu má smysl. Podívejte se dnes na vyjádření Havlíčka a Schillerové. Pokud to ovšem neuvidím v prováděcím předpisu, nevěříM. A navíc právě teď: ČT24 “Plánujete nějakou kompenzaci fixních nákladů pro živnostníky?” K. Havlíček: “Ano, plánujeme. Dnes odpoledne jsme to projednávali i s panem premiérem a min. financí. Máme určité představy a scénáře jak to udělat. Ale rádi bysme to nejdřív probrali na vládě.”
neděle, 29. března 2020
 
Pneunm
Pneunm Jedno slovenské pořekadlo praví "kto sa hrá s hovnom smrdí od hovna" myslím že to pěkně vystihuje tento přístup k podnikání v našem oboru
neděle, 29. března 2020
 
roman
roman Já bych to spíš nazval "nakažen kokotovirusem".
sobota, 28. března 2020
 
Hrouda
Hrouda To ani komentář nezasluhuje. Kamarádi to je jen na koukání. On už koruna virus má a tímto stylem je to nelečitelný. Za 450kč to není ani na náhrobní kámen.
sobota, 28. března 2020
 
jenicek
jenicek A mě štvalo, že mi tu dělají za 600 plechy a 700 litaky..
sobota, 28. března 2020
 
jenicek
jenicek Hroudo:Je mi z toho zle :/
sobota, 28. března 2020
 
hohencenda
hohencenda Hroudo to nemá smysl komentovat.
sobota, 28. března 2020
 
roman
roman Gumařina vždycky byla a je špinavou a fyzicky namáhavou prací, takže uznávám, že hygiena je důležitou věcí, ale jak toho docílit v praxi na dílně? Zákazníky "vyženeš" z dílny, zaplatí kartou, ale co dál? Neumím si představit, jak si myji na dílně každých 5 minut ruce a jak neustále "šteluji" roušku tak, abych se sám nenakazil svýma rukama a přitom abych omezil šíření nákazy na minimum. Notabene propocená rouška je skoro horší než žádná rouška. Takže to spíš vidím jen na to "doufání ve štěstí", což není ideální řešení. Hroudo, za 500,- se to nedá legální cestou dělat, to už jsem tady popisoval asi před měsícem.
sobota, 28. března 2020
 
Shambo
Shambo Hroudo, to je děs a peklo.
sobota, 28. března 2020
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz