Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
BF
BF Zdravím přátelé gum. Někteří z Vás jste mne požádali o nějaký kontakt kde by jste chtěli nějak pomoc po smrti pneuservisáka Marka z Českého Těšína. Tak tedy přikládám tuto možnost a děkuji. https://donio.cz/pomoc-pro-kolegyni-moniku
čtvrtek, 13. června 2024
 
Tire
Tire Zdar gumaři dnes se mi zcela výjimečně dostali pod ruku pneumatiky značky Tomket 205/55R16 co si dovezl pán v kufru... Při pohledu na dezén jsem se neubránil a změřil (digitálně) výšku vzorku a 6,4mm ve střední a 6,2 v krajní drážce... když to pak porovnám s klasickou Barumkou tak ta má ve středu 8,4mm a v krajní drážce 8,1mm a Continentalem 7,5mm a 7,2mm tak je mi z toho celkem na blití jak tu někdo svoji čínskou značkou okrádá spotřebitele.
středa, 22. května 2024
 
PM
PM Zdravím gumaře. Nemáte někdo zkušenost s rezervačním systémem propojeným s eshopem od B2B? Vyplatí se to pro menší servis (2 stání)? Asi nejde jen o finanční stránku,ale i úsporu času strávenou vytvářením nabídek. V součastnosti nám chodí cca 30% objednání přezutí přes online rezervaci. Ať se daří.
sobota, 13. dubna 2024
 
hohencenda
hohencenda Upřímnou soustrast rodině i přátelům p. Kočiščáka.
pátek, 5. dubna 2024
 
BIB
BIB To je velmi smutné Bořku...
čtvrtek, 4. dubna 2024
 
BF
BF Vážení přátelé gum. Z velkou bolestí v srdci jsem se před chvíli dozvěděl že včera ve věku nedožitých 45let zemřel, kamarád, pneuservisák Marek Kočiščák z Českého Těšína. Byl to sice malý pneuservisák, ale duší i tělem dýchal dlouhé léta pro pneumatiky. Bohužel velmi rychlá a zákeřná nemoc ho dostala až příliš brzo. Měl před sebou ještě tolik snů a plánů, které se už ale bohužel nikdy nenaplní. Upřímnou soustrast. Čest jeho památce. Marku, nikdy NEZAPOMENU.
středa, 3. dubna 2024
 
Pneunm
Pneunm Zdravím, já v sezóně odmítám dělat dělat defekty na počkání a říkám většině zákazníků že tu pneu tady musí nechat. Oni si zavolají ke konkurenci kde jim řeknou není problém na počkání a vrazí jim tam knot. Ve výsledku já vypadám jako neochotný ... zatímco oni jsou za úžasné milé a ochotné servisáky. To že oni jim to opraví na 3.14ču a já to dělám pořádně málo koho zajímá.
pondělí, 25. března 2024
 
roman
roman Je fakt, že "netěsný starý knot" bývá častou příčinou úniku vzduchu, takže máme i mimo sezónu další práci. Zákazník pak teprve pozná, proč to stálo u někoho jen 150Kč a proč to u nás to stojí sice 2,5x tolik, ale je to trvalé řešení.
sobota, 23. března 2024
 
hohencenda
hohencenda Opravu líného gumaře vídám poměrně často...já se do pneu raději podívám ani nějký rok praxe který mám nedokáže posoudit to co nevidím.
pátek, 22. března 2024
 
BIB
BIB Uff, jsem myslel že knoty na opravu pneu už žádný pneuservis nepoužívá... no mýlil jsem se a ještě navíc se tím chlubí v tištěném periodiku :-)
středa, 20. března 2024
 
BF
BF Hezký příjemný páteční podvečer přeji přátelé gum. Dnes jen potvrdím to co jsem již dávno psal. Dopravy zdražují ceny přeprav a to razantně. Podle mých posledních informací společnost DPD od ledna cenu balíku pneumatik o téměř 100%. Ano vidíte dobře, ne 10, ale 100 a tomu Já říkám už palba/! Česká Pošta to ještě neví a tak se rychle směřují internetové zakázky tímto zdrojem. Jakmile na to přijdou i u nich zdražení bude taky velmi rychlé a razantní.
pátek, 12. ledna 2024
 
Pneunm
Pneunm Pridávam se s přáním všeho nejlepšího do nového roku.
středa, 3. ledna 2024
 
BF
BF Přátelé, tak tedy když je už zase ten konec roku, popřeji aspoň vše nej, nej do toho Nového roku 2024 a ať se daří.
neděle, 31. prosince 2023
 
BF
BF Krásný Vánoční den přeji přátelé gum. Všem dobrým lidem přeji jen to nej, nej. a všem rozumným pneuservisákům za sebe mohu snad jen za sebe říct - drž se ševče svého kopyta. A připojím- dokud to ještě jde. Držte se.
neděle, 24. prosince 2023
 
hohencenda
hohencenda Držím vám investorům palce,jsem nohama na zemi spolehám na své ruce.
úterý, 19. prosince 2023
 
SAB
SAB Dámy a pánové tohle video musíte vidět. Pokud máte vydělané peníze ze sezóny nebojte se z těchto vydělaných peněz něco zainvestovat pokud chcete změnit své podnikání a svůj život ten kdo tak učiní a nebude se bát tak mi za tyto informace příští rok poděkuje. https://m.youtube.com/watch?v=QA6U7AKJ_ZI&t=180s
neděle, 17. prosince 2023
 
SAB
SAB Poo: dnes večer zasedá FED (Americká centrální banka) a budou rozhodovat jestli ještě naposledy zvednou úrokové sazby.Pokud rozhodnou, že je zvednou počítej s tím,že BTC spadne ke 30tis USD a půjde do korekce,pokud rozhodnou, že úrokové sazby už zvedat nebudou pošlou trhy směrem vzhůru. Bitcoin je považován jako rizikové aktivum a je velmi volatilní. Pokud spadne ke 30tis USD tak z toho nebuď vystrašen a ber to jako příležitost k dobrému nákupu.
středa, 13. prosince 2023
 
Poo
Poo tak jsem na tu krypl měnu taky vlítnul, a hned nakoupil BTC za rovný kilo, zatím jsem 4 kačky v mínusu :-)
středa, 13. prosince 2023
 
SAB
SAB Meza74: nejbezpečnější držení Bitcoinu a ostatních krypto je držení v tzv. Hardwarové peněžence. To zn. Že je držíš ve vlastních rukou. Kdyby jsi měl své Bitcony uloženy na nějaké platformě nebo burze např. BINANCE, CRYPTO.COM, atd. a tyto burzy a platformy by zkrachovly jako např. burza FTX tak by jsi o všechny své BTC přišel a už nikdy by jsi se k ním nedostal. Proto je hardwarová peněženka nejbezpečnější. Doporučuji peněženku od České firmy TREZOR je to v češtině a snadné nastavení. Peněženku připojíte k pc a veškeré BTC máš pod vlastní kontrolou. Dávám odkaz kde koupit peněženku https://m.alza.cz/trezor-black-d4928293.htm?evt=ac
pondělí, 11. prosince 2023
 
Jenicek91
Jenicek91 Ahoj. Ja bych si rad nechal poradit
sobota, 9. prosince 2023
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz