Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym špion: v point s dle informací od OZ jsou autocentrum karviná,pneu zátopek,pneu bárta,pneu vraník
úterý, 22. ledna 2013
 
Anonym
Anonym tak tak mám to samé .
úterý, 22. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Petr - Čendo, chceš říct, že ty slevy máš černé na bílém? V rastru ? Prodávám tisíce kol ročně od BarumConti a jsem na 36% na barum a conti 46% !!!
úterý, 22. ledna 2013
 
Anonym
Anonym anonyme bohužel doby ekonomického romantismu jsou už dávno v pr..... dík za optání já se neshovávám hoj čenda hohen
úterý, 22. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Jak se Ti daří v Počernicích
úterý, 22. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Petře můžu tobě i komukoliv jinému ukázat své povídačky černé na bílém a do hospody nechodím hoj čenda hohen Hohenberger Z
úterý, 22. ledna 2013
 
Radek
Radek Gumari proto je tady ta moznost registrace. Nechapu proc jste porad zamrzly na tomto zpusobu. To mate takovy problem ucit se novym vecem.
pondělí, 21. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Petr - čendo ty sa asi tak jmenuješ viď, takový povídačky si nech do hospody :-)).
pondělí, 21. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Gumař: gumaři =Kuwa někdo se tady vydává za mě.Já pod tímto nikem psal už hoodně dávno
pondělí, 21. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Gumař - Ahoj chlapi,chci Vás trošku zvednout,je to tady plné pesimismu.Ano všichni řešíme pořád ceny pneu,internet a zbylé zásoby..ale nebojte,makat se bude a víc jak loňské léto uvidíte.Práce bude,jen to chce lehce zdražit práci( dobrá výmluva na DPH) nenechat si utéct žádného zákazníka a prodavat solidní produkty.Já se na to celkem těším,protože z loňska mám plný sklad,tak co prodám je zisk,letos budu klidně spát,protože mi nebudou trčet neuhrazené faktůry z předzásobení,neboť to bude letos minimální.Kdo má mít nervy jsou velkoobchody,ti budou mít problém! Ale my ne,makat se bude a když někdo donese pneu z internetu? budu mít radost,protože na něm vydělám pomalu 2x tolik a možná mu uvařím i kávu.Hlavu vzhuru a neplačte tu jak staré báby :-))
pondělí, 21. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Michale dík a koho by jsi poradil..... čenda hohen
pondělí, 21. ledna 2013
 
Michal
Michal Čendo tirexu se vyhni, to není stabilní dodavatel, viz ta jejich levárna s těma céčka loňskou zimu, kdy to najednou od někud vytáhli skoro za katalogovky a byly to velmi výživné dotky, já jsem tam z nouze kupoval nějaký fuldy s DOT 2004, to bylo moc fajn tehdy:-/
pondělí, 21. ledna 2013
 
Anonym
Anonym ty voe....no nekupte to, když je to tak výhodný.......
pondělí, 21. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Barum 42,4% asi sranda:)))
pondělí, 21. ledna 2013
 
Anonym
Anonym čenda hohen se všichni od Barumu budou mít letos na rozdíl od Pneuservisů moc amoc dobře . Poslal jsem mail na Continental Barum za tři dny mezi dveřmi Best Drive podmínky tak pro Lojzu ze Mlejna . Měsíc na to zareagoval Barum Conti p.Nemeček na můj návrh že za sezonu bych vzal cca 300 kusů.Poslal nabídku Continental 52% Semperit54.9%Barum42.4% Matador45.3% General Tire42:4% než jsem mu odpověděl poptal jsem se v Tirexu málem je klepla pepka.Pak nabrali věci spád p. Nemeček poslal mail že nic neslíbil a nic nedá.Přišel od něj mail nejmeně 5000 kusú z toho 30% musím odebrat Continental procenta zhruba o 5 a více horší z toho asi plyne že Barum Conti z roku 2013 nemá vúbec žadné obavy a odběratelu plný pytle h
pondělí, 21. ledna 2013
 
Anonym
Anonym čenda hohen to se máte kluci dobře já na buřta dneska ještě nevidělal !!!!
pondělí, 21. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Chlapáci jak jste na tom s prací na servise?? Si tu asi bedem opejkat buřty...
pondělí, 21. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Je mi z toho smutno a to ještě nezačalo jaro.Bude to boj jako prase.Výhradní nemaj předobjednávky,servisy vyčkávají,internet lže.Kolik prodejců pneuservisního vybavení přežije letošní rok?? Kam až se půjde s cenami?? Geometrii dělaj za 300 kč,přezouvá se taky tak,klima je za 500kč.Všichni lezou na slevomaty a jiné sračky.Obávám se ,že si to pár slušných lidí z oboru půjde hodit.
pondělí, 21. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Petr - Takhle se na barumáky musí, a mají z ostudy kabát, když nechají své zboží vyrábět kdekoli http://www.e-pneumatiky.cz/barum-bravuris-2-195-65-r15-91-h-letni-China-15403280000.html#utm_source=Zbozi.cz&utm_medium=PPC&utm_campaign=ZboziStandart
pondělí, 21. ledna 2013
 
Anonym
Anonym JJ ptůměrná cana??Za kolik nakupuješ 195/65R15 H bravuris2,205/55R16V conti eco 5
pátek, 18. ledna 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz