Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Michal
Michal Bořku, Octavia 15 alu 870, 16 alu 950, 17 alu 1350, 18 alu 1750, 19, 20 alu 1950, větší nedáme, 20 je strop, víc ta mašina nezmákne, když by se zadařilo, tak bychom ji chtěli vyměnit na jaro, ale jak to vyjde s prachama, malá kola na 13 plech 600, 14 plech 700, 14 alu 800.
pátek, 5. října 2012
 
Anonym
Anonym Poo. 785,- + 40,- přídadná měď
pátek, 5. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek -Třinec---Chlapi zase malý náš dnešní test. Myslím že ten včerejší ukázal že je to nasaveno téměř všude co napsali dobře. ---Za kolik děláte kompletní přezutí PL. 15 Octavia----. 4x d+m z vozu, 4x d+m z ráfku, 4x umytí, 4 x vyvážení, 4x gum. ventily + 8 tělísek. U mne 840,- kč vč DPH a jde to.
pátek, 5. října 2012
 
Anonym
Anonym Hoši hoši piča v koši-nákupním .V Olomouci působí společnost Autoservisnítechnika.cz-AMI Morava .Taky lezou na slevomaty a chlubí se špičkovou technikou-šroty .To že Neumí Vyvážit Kolo bez středové díry je pouze malinká zmínka. Ubožáci... Neumí prodat práci tak podlízají
pátek, 5. října 2012
 
Michal
Michal Oni tady ale lidi zase v Praze moc nejdou, ti co mají všech pět pohromadě, takže to zase tolik neovlivní
pátek, 5. října 2012
 
Radek
Radek SJM-především v tom závěru krásně popsaná situace.
pátek, 5. října 2012
 
Anonym
Anonym Guma-Souhlasím s JJ i SJM.Bohužel je to svatá pravda.Nevím jak z toho kola ven.Výrobci a importéři pneu z toho mají jen srandu.Oni potřebují taxikáře,součástky a jim podobné.Bez nich by nikdy neprodali tolik premiových kusů.Katalogové ceny jsou nesmysl,ale 50% slevy je už zajimávé i pro důchodce.Marže nepokryje režii.Prodavač něco stojí,prodejny,čekárny sklady a celý ancábl.Zisk na pneu pokryje pouze plechové boudy/sklady/,které vyrostli jak houby po dešti.Ale jak rychle vyrostli tak mohou rychle bez velkých investic zmizet.Vrhnou se na jiný sortiment,kde to zase zničí kulturu prodeje a zase půjdou o dům dál.No nic, je krásně tak jsi jdu nahřát starý kosti před víkendem.
pátek, 5. října 2012
 
Anonym
Anonym JJ v naší rodinné firmě je to přesne tak.Otec něco vybudoval,ale dnes z toho nemá radost.Dříve se bralo na přímo ninimálně a dnes se cpou do každé "kutě".Obor ztrácí na kvalitě.Prodávat to nemá smysl,jelikož by to nikdo nezaplatil.Je už v důchodu,bere rentu,ale radost nemá.Zdraví za poslední roky šlo do háje tak jako celá naše společnost.Volby nic nevyřeší,jelikož pákama hýbou jiní lidé a ti na vysokých židlích jsou jen nastrčené postavičky.Nebudu si ničit zdraví tím,že si budou nosit vlastní pneu.Holt se bude propouštět a to je nemilé.Nelze vše dotovat z vydřených a ušetřených peněz..Zdraví je jen jedno.Z 10 lidí zbude pouze 4 .Je mi to líto,ale oni to chápou a ví jak je obor zničenej.A taky si nikdo z nich pneuservis nepořídí.
pátek, 5. října 2012
 
Anonym
Anonym SJM--dobré ráno přátelé, nenechejme s sebou cloumat emocemi, stojíme sotva na startovní čáře. Tady u nás na Moravěnce jako obvykle, na hovno. Lidé se pomalu trousí, vyptájí se, zjišťují ceny a někteří mě serou, no prostě klasika. Co mě ale překvapilo, jsem já sám. X krát jsem se přistihnul, jakou radost mě dělá teplý slunečný den, nebo vypnutý mobil - všechno věci neslučitelné se zimní sezonou servisu, na kterou jinak čekám celý rok. Kde jsou ty časy, kdy jsem myhlížel každou vločku a tetelil se radostí. Myslím, že již jsem to psal na jaře, že mě obor již netěší a nic se nezměnilo. Asi je to věkem a také opravdu blbou náladou ve společnosti obecně. Zrovna včera jsem tu měl pána, čerstvého důchodce, který začal v devadesátém roce s mišákama a vypracoval se rychle jako raketa. Pravil: "Věděl jsem, že ty časy hojnosti nebudou trvat věčně (do firmy jsme kopovali pouze Mercedesy nákladní i osobní), ale že se poslední 3-4 roky nebudu moci dočkat důchodu, nikoliv abych si užil majetku, ale protože si připadám jako neschopný idiot, který dělá 10 h. denně a není schopen vydělat ani 1/10 co dříve a vztahy, které dnes panují v oboru jsou pouze svinstva a podrazy. Lituji každého, kdo má roky do důchodu a lituji budoucí důchodce".
pátek, 5. října 2012
 
Anonym
Anonym Jarda.Dobré pneu,to se nepletu,vodu nekalím a Verex taky nejsem.Ty rozvozy od Goodyearu jsou pravdivé tak co se čertíš.Divím se že se pleteš kdo jsem,přece víš jak na to,podle IP adresy jak jsi tady psal
pátek, 5. října 2012
 
Michal
Michal Jirko, neboj, ono to přijde. Jojo, loňsku se to nevyrovná, ale zase když si vzpomenu na ty nervy, kdy tady stáli auta až k bráně, tak doufám, že se to opakovat nebude. Teď je to hodně dobrý, sice ty lidi musím nutit, aby se přijeli přezout, ale tenhle týden už byl docela dobrý blázinec, dnešek nejsilnější den za posledních 14 dní..
čtvrtek, 4. října 2012
 
Anonym
Anonym Jirka - bohuzel teply podzim neni pritel pneuservisaku. Proto ty nervy. Neni nad prvni snih a naledi na prelomu zari rijen. Za tyden se sklady vyprazdni a ceny jdou raketove nahoru. A vsichni vydelavaji. Tak to bylo loni. Letos se bude prodavat pomalu a dlouho. Importeri budou stihat dodavat a to je prusvih. No hosi myslim, ze s nekterymi obchodniky se na presrok uz neuvidime :-)
čtvrtek, 4. října 2012
 
Michal
Michal Netečou Vám tady pánové trochu nervy? Já chápu, že jste nervozní ze sezony, co bude jak bude, ale tohle jsou dneska tady úplně zbytečné dohady.....
čtvrtek, 4. října 2012
 
Anonym
Anonym Promiňte p. Částka tady není zkalená voda,tady je už močůvka a hnojůvka.Co se zaselo to se taky bude sklízet.Hnus mne napadá jako nejslušnější slovíčko.
čtvrtek, 4. října 2012
 
Anonym
Anonym Na každou svini se vaří voda,Jednou je to vašík,po druhé drožkař a po třetí třeba,třeba......Těch čurákůje tady spousta ŽE???? NAZDAR
čtvrtek, 4. října 2012
 
DobrePneu
DobrePneu "Jardo", to se teda dost pleteš. Tuto službu nám Goodyear nedělá. Pokud si objednáš celý kamion, tak se to dá s logistikou domluvit, ale rozhodně nám nerozváží pneumatiky po zákaznících. BTW. Znám pouze jednoho zákazníka , kterému jsme to nabídli. "Jardo alias Verex" , ten gumařský píseček je velmi malý a není potřeba kalit vodu...
čtvrtek, 4. října 2012
 
Anonym
Anonym Jarda.Nová služba GOODYEARU,rozvoz pneu zdarma.Rozvezou Vašim zákazníkům pneu zdarma.Součástka si objedná pneu,dá seznam kam a kolik a GY.rozveze po republice zdarma.To je firma,premie jsou za třetí čtvrletí doma.Dobře to děláte pražští Pepíci.Jsem zvědavej jak to bude za IQ2013,za IIQ2013,to se budu smát zase já.
čtvrtek, 4. října 2012
 
Hrouda
Hrouda V osobních to je bordel, ale nákladní to je zážitek pánové. Dne si na náš servis stěžoval zákazník že jsme mu nechtěly přezout předek AVIE na 17,5 disku za 280kč kolo protože u bejvalého HAŠI to tak dělaj a unás se ho snažíme okrást :D PS. pneu si koupí u JOPEKA a unás chce montáž za 280 kč komplet kolo.
čtvrtek, 4. října 2012
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz