Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Co to meleš?? Jakou krátkodobou výhodu v ceně??Na rozdíl od Euromastru se tam neplatí žádný prachy každý rok.Poslechni si Procházku ,Asi nejsi v obraze,
čtvrtek, 4. října 2012
 
Moris
Moris taky jsem koukal na nabídku euromasteru jako puk ceny položené velmi nízko na kamený servisy. v plný sezoně na kterou všichni nedočkavě čekáme zbytečně prodělečný bylo by mi to líto takto rozdávat pneu...k tý montáži za 100.- bych čekal nějaký dvojsmysl podle mě - pouze m/d kola z na auto vyvážení závaží.... a jestli je to komplet cena na kolo tak to vypadá že bude náš obor o jednu franchisu do konce roku lehčí....každopádně je to dvojsečná zbraň první má verze docela dobrej způsob jak se dostat do konfliktu se zákazníkem a řešit to před jinými zákazníky co do toho zatim nevrtali..... druhá verze nic nevyděláme už ani na práci....Pokud bych měl vstoupit do takovýho konceptu je to byznys, který se i mě musí vyplatit a chtěl bych na tom dělat s lidmi kteří dobře ví jak funguje pneuservis znají český trh v našem oboru a k tomuto koncept přizpůsobí a ne naopak. Podle mě je euromaster dobře myšlený, ale tohle je jasná ukázka chyby a špatnýho nastavení a jak tu poukazoval kolega na gramatický chyby v letáku který dají ještě na internet a pošlou lidem. To jsou chyby který si nikdo z nás nemůže dovolit něco takto zkoušet zda projde metoda pokus za který ručí předně pneuservis. Nechci tímto příspěvkem se schválně navážet do euromasteru ale tohle se moc nepovedlo jak už to tak letos bývá. Z moje ho pohledu je to lepší koncept než point S , který bych řekl poskytuje krátkodobou výhodu v ceně.... jenom je špatně nastavenej zatim:) Dle mého názoru
středa, 3. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---300kč je skutečně hodně málo za jakékoliv kompletní přezutí auta. Jsem přesvědčen že za 500,-kč nějaké plechové disky 12-13 je nejnižší možná unosná cena na to, aby pneuservis vůbec mohl nějak slušně fungovat, ale zároveň může zapomenout na nějaký výrazný rozvoj. Pokud by byl solidní zisk za pneu bylo by to jen dobře. S tím letos moc ale nemůžeme při tom co vidíme všude kolem nás už ani moc počítat.
středa, 3. října 2012
 
Anonym
Anonym Jo jo, je to boj o každého troubu.Ale nechtěl bych tam dělat mechanika.Honíš se jak kokot a hovno hrušek.Co teprve,když se posere mašina??Kde na to potom vzít lupeny?? Přezouvat auto za 300 kč??Já dělám 50 aut hravě a mít za den jen 15000?? To můžu rovnou zavřít krám.4 lidi ,leden,ůnor mrtvo a z čeho platit??
středa, 3. října 2012
 
Michal
Michal Právě, to už nejsou kdo ví co. Tady teď jeden dost ale dost velký servis začal dávat přezutí za 300 Kč a ještě k tomu při nákupu pneumatik zkontrojí geometrii...začíná to být docela maso
středa, 3. října 2012
 
Radek
Radek Jenže oni už to nejsou jen boudaři, viz nedávná cena servisu z euromasteru.
středa, 3. října 2012
 
Anonym
Anonym Těch ubožáků v boudách z vlnitého plechu,co dávaj slevy na různé slevomaty je teda požehnaně. )))
středa, 3. října 2012
 
Anonym
Anonym COC nic
středa, 3. října 2012
 
Anonym
Anonym Blbost. Je třeba si uvědomit, že bestdrive je pouze maloobchodním řetězcem a má svoje omezený sklady. Výroba běží a velkoobchody je na skladech mají.
středa, 3. října 2012
 
Tire
Tire menší postřeh z dneška: dojel obchoďák od Bestdrivu, že prej kolik jsem si předobjednal 165/70R13 Polaris 3, že ve velkoochodu(skladu) už nejsou a z výroby už možná do zimy nepříjdou... abych mu prej tak dvě sady schoval pro známé (ortodoxní barumáky)... :-D
úterý, 2. října 2012
 
Michal
Michal Fiat dává k nákupu pneumatik 3 + 1 zdarma:-) teď to bylo v rádiu...ty brďo, za chvíli to bude 1+3:-))))
úterý, 2. října 2012
 
Michal
Michal SJM: jinak máš naprostou pravdu. A to je to, co tady říkám celou dobu, že nějakou aušusovou značkou, nebo nedejbože čínskou se ta firma dostane na samé dno. Je třeba udržet si kvalitu a značky, které jsou kvalitní. čínu nebrat, pokud je Vám podnikání milé. Já teda nedělám ani korejské pneu a nesmí mi přes práh, ale je fakt, že já jsem proti všemu co pochází z koreji zaujatý, já tady žádný šikmáče podporovat nebudu a to nejen v gumách, ale špatné pneu to zase nejsou, to objektivně musím říct.
úterý, 2. října 2012
 
Michal
Michal SJM: ten test zimních ojetých a letních pneu někde loni proběhl. Myslím, že ve světě motorů to bylo...zkusím to najít.
úterý, 2. října 2012
 
Anonym
Anonym Tak pokud v dnešní době někdo přezouvá zdarma a dá si to ještě do rádia, tak je ve stavu poslední křeči a nebo nedochodil ani základní školu :-))). Takový plevel zajde sám.
úterý, 2. října 2012
 
Anonym
Anonym SJM--pokračování, omylem odesláno: Měl nastudováno moře testů za poslední roky, ale nikde prý se dedoprálal srovnání např. 4roky starých zimních gum se stejně starými letními, nebo např. strovnání 4leté UG7 s 4mm, s novou UG7, jak vychází takové srovnání v létě (při dojíždění) a jak v zimě. Všude samé testy pouze nových, ale jinak nic. Musel jsem uznat, že má pravdu. Takových asi bude více. Tzv. střední třída jednouše bude zkrátka ještě více zvažovat,přemýšlet,porovnávat pro a proti a stále méně a méně bezhlavě důvěřuje tomu, co se jí k věření předkládá, včetně testů a informací o pneumatikách. Ten člověk byl nabušený informacemi z netu a t těch rozporuplností byl tak zmaten, že si raději přišel o tom pokecat. Včera mě to samo sebou nevadilo, ale nedovedu si to dost dobře představit v sezoně, na druhou stranu je toto cesta pro servis. Sám mi řek: " Na netu jim nevěřím ani nos mezi očima a je jedno, zda jde o politiku nebo pneumatiky". Tam jste to páni "neťáci" dopracovali, každý brak z číny je u vás dobrý v testech,vynikající životnost, doživotní záruka...................a rozumní lidé již na ty vaše pi... přestávají slyšet. Konečně.
úterý, 2. října 2012
 
Anonym
Anonym SJM--dobrý den všem po delší odmlce. Nebyl jsem přiotráven kalouskovicí ani postřelen plastovou pistolkou, jen nemám potřebu mluvit, když nemám co říci. Nyní bych měl jeden malý postřeh z posledních dnů. Naposledy včera (michodem nádherné počasí) se dostavil pán do 50 roků s dotazem: má octávii v 15 UG7, cca 4-5 roků, vzorek 4,8-5,6 a jak se má zachvat? Evidentně přemýšlivý, spořivý ale také dbající na bezpečnost-zkrátka odpovědný.
úterý, 2. října 2012
 
Anonym
Anonym Doufám,že odvádí DPH za provedenou montáž zdarma.Petr
úterý, 2. října 2012
 
Anonym
Anonym Další zoufalec:Radio Černá Hora:Pneuservis Dědeček montáž pneu zdarma.
úterý, 2. října 2012
 
Michal
Michal Tak Káčka při těch zásobách musí mít marže, o kterých se nám vůbec nezdá...tam to pod 60% v nákupu nepůjde u žádný premiovky.
pondělí, 1. října 2012
 
Anonym
Anonym Moris: nijak bych se toho nebal neťáci opět zdražují pneu peterka - 100kč za dopravu / ks o grilovi ani nemluvě pešíček to samý zoufalci......zde je vidět že stím co pracují popř. pracovali to nejde dělat ani přes net........KK pneu jsou pro mě záhadou, že jsou schopi takto expandovat za nesmyslný ceny pneu . A když poslouchám jaký tam zákazníci čekají v sezoně řady na servis tak to nechápu proč. Já jsem v kraji a městě kde by to už jen pro silnou konkurenci nebylo možný mám konkurenci která se snaží stůj co stůj vyrovnat netu a stejně tam nikdo moc nejede a už vůbec ne aby tam čekal......
pondělí, 1. října 2012
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz