Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Michal
Michal V Praze napadlo 0,5 cm rozbředlého sněhu a od rána 4 a půl sady. Jeden se přihnal dokonce ještě na letních a první co prohlásil: Tak já si tam teda ty pitomý zimáky kvůli tomu debilnímu zákonu teda dám, takových vyhozených peněz za to (kupoval snowpro B2 ve 175/65/14). Remcal celou dobu a vylezlo z něj, že nikdy na zimních gumách nejezdil...fakt, řidičák bych mu vzal...
pátek, 11. ledna 2013
 
Michal
Michal Moris: já bych u toho Pešíčka tak nejásal, on si tam nadatluje ty maloobchodky jak se mu to hodí, viz loni pirelli, tam si tu maloobchodku upravoval jak chtěl, aby to hezky naoko pro zákazníka vypadalo, že je to třeba 60%, Káčka to ostatně u některých gum mají taky, oni tam napíšou nějakou maloobchodku, která nebyla v ceníku tři roky zpátky a datlnou tam slevu 58%, aby to hezky vypadalo, protože češi na ty slevy jsou jak osel na mrkev...
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Moris
Moris Jedno se výhradním ale musí nechat......a to je to krásný zlevnění podívejme jak najednou pešíček prodává z ceníku minulýho roku, a když si mysleli káčka jak napodzim zasypou celou republiku jejich kolama vše jim zůstalo skladě(a nečekám, že výhradní polezou pro r.2013 s cenou zimáku nahoru naopak) mimochodem na prodej mělo vliv i počasí....... a budou to další a další všichni kdo hrnuly množství a prodávali cenou na úkor pneuservisu a servisů..... konečně ta doba je tady kdy se chamtivost nevyplatila.....a nemyslím, že by brali nějakým čechům kola na zpět s dotkama 2011.......V tomto směru výhradní vyšli pneuservisům a servisům vstříc.....i mě samozřejmě něco zbylo, ale já si těch pár kol prodám do ulice se ziskem a ještě mu k tomu možná udělám geometrii a další věci.....co se mi nelíbí, že někteří výhradní mají vlastní weby pro prodej na koncovýho zákazníka.....jinak se vše rýsuje velice zajímavě....
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Příležitostní čtenáři-- nevím jak objednáváš u AM, ale já jsem udělal letos desítky objednávek a vše přišlo naprosto v pořádku. Co vidím na skladě to mi i pošlou. A storno jsem skutečně ještě nikdy nezažil. Je fakt že s nimi dělám většinou jen Lassu. Ostatní značky ne a tam asi bude ten problém, protože to jen hloupě překupujou. Pak je ale potřeba Jakšíka trošku upozornit, že takhle to není dobré a něco mu tam nefunguje. KK to dělá dobře, to je bezesporu, ale to co udělali jako první a stále díky dnešnímu trhu dělají pneuservisům je někdy skutečně nehoráznost.
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Lojza - tosku me zveda ze zidle to urputna slevneni pneumatik na letosni sezonu! Prece vsicni v oboru musi vedet,ze se proda mnohem mene kusu pneu,tudis mensi zisk jak nam servisum tak hlavne vyrobcum.Tak jaky je ekonomicky prinos slevnovat? devalvovali nam skladove zasoby a jeste chcou predobjednavky?Dost me urazi,jake marze meli doted a najednou jim staci mnohem min?Pochybuju ze vyrobni cena pneu sla dolu.Myslim si,ze i kdyby 195/65 R15 od premioveho vyrobce stala na zakaznika treba 550,-Kc,tak se stejne neproda zasadne vic kusu.Fer by bylo nam dorovnat ztratu na lonskych cenach,jak to treba delaji velkym velkoobchodum,aby vubec od nich neco objednali.Pak bych taky preodbednaval a vyril vyhradnim kaficko.Zdur
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym "Příležitostný čtenář"dobrý večer kolegové.Chci se tady trošku vyjádřit,k tématu K+K. Taky mi nesedí,že dávají pneu každému pneuservisu za relativně dobrých podmínek,ať je to garáž nebo velký pneuservis,ale to je jiná věc.Chtěl bych spíš vyzvednout jejich solidnost v dodávkách zboží,vždy dojde včas a v pořádku.Na rozdíl od tady vychvalovaných AMPneu( většinou mi vystornují objednávku) nebo p.Bednárka(který vždy slíbí,že není problém a pak zboží buď není nebo přijde staré a špinavé) a tak můžu pokračovat dál a dál. Cena je jedná věs,určitě důležitá ale stejně nutná věc je i logistika a beschybná dodávka zboží.A K+K to dělá opravdu dobře.Pěkný večer
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--80% jsi hodně přestřelil Petře. je fakt, že ta výroba se však musí už konečně upravit. Zavřít několik fabrik vůbec neuškodí a i na to dojde jsem přesvědčen. To pak totiž nastartuje konečně řešení pálivých problémů dnešních a budoucích dnů, týdnů a měsíců v našem oboru. Bude to prostě potřebná čistka sektoru, která je bezpodminečně nutná. Rálná poptávka nebude ještě Petře dlouho trvat, vše je o tom co se tady u nás a v Evropě ještě posmolí a jak to bude s tím děsem co ještě příjde vypadat.
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Petr - je to velká hra, mimo Barumu nemá nikdo objednávky. Myslím, že v Dubnu budou slevy na léto okolo 80 procent aby uvolnili sklady na zimní výrobu. Možná potom konečně pojede výroba na reálnou poptávku a ne na sklady.
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym agent V4C, dneska jsem poslal odkaz na rozvahu 2011 drožkaře svému daň.poradci. Je to pro něj naprosto neznámý člověk. Před chvílí mě psal, že se dlouho tak nezasmál a ptá se jestli je v base a zdali se něj vztahuje amnestie. Mimo jiné perly je bezva stav hotovosti v kase 5,2milionu a v bance 33000 !?!?!?
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Radku jsem tu na to abych zvednul stojaté vody tady toho bordelu co tu máme.Nejsem tu na mázu kolem huby.Tabulkového internetvého poskoka Fakáče jsme už odrovnali a teď je čas na výhradní skunky a internetové magory typu KKptáci,Hnídoše,Urboše,Pešposertaxi,.Ti se letos z toho posmolí.Na skladech např.KK zůstalo tolik zimáků,že to nikdy v životě neměli!A kdo to zaplatí?Kdo to a hlavně pak kdy to někdo vůbec koupí?I oni se bojí,i oni budou žrát mrkev a modlit se ať něco ještě vůbec teď prodají.Je čas jim natřet exkrementy na hlavu a hlavně je na to dobrá,doslova skvělá doba.Výhradní nenažranci typu Michelin,Goodyear letos ostrouhají a půjdou se pást trávy na pole,tam je ji dost.Zmetci jedni nenažraní!Chtěli válku!Chtěli bojovat!Tak to mají mít.My je totiž letos rozdrtíme,zničíme,nebo aspoň pořádně protřidíme,tomu věřte gumaři!.Zduř.
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Radek
Radek Ferda má pravdu. Snad první jeho dobrý příspěvek.
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Jirka1,tak to bych ti přál být blízko brachu Karasů v Ostravě.Ani by jsis možná nelíznul mít u nich 5km servis.To jsi napsal takovou cypovinu,že nemáš o tom ani šajnu.I ten dobrý pneuservis na jejich ceny kolikrát nemá a dělat to za ty jejich prachy by dávno lehli.Malé nelikvidují,likvidují všechny bez rozdílu.Kdybych dělal jen gumy tak tu dnes nejsem i proto že je mám ve městě a vím co tu oni dva udělali za bordel hovada magorská!Zduř!
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym XY: jo mohou naskladnit interneťáky, každý se kasá, jak má statisíce gum skladem, tak jaký pak problém?
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Jirka 1 - to SJM mně kk taky vyhovují, naprosto likvidují svoji cenovou politikou malé zaostalé pneuservisy a to mi vyhovuje.
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Radek
Radek Snížili ti podmínky, když jsi nesplnil cíle?
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym DDD Hoši jste rozjetí jak lokomotiva.Já dělal předobjednáky,ale jen minimum pneu na rozjezd,abych měl vrátka.Oni ví,že předobjednaných kusů se nesejde ani polovina co v loni a to je tak možná necelá třetina co předloni.Ví co dělaj za prasárny.Třeba mišulin sebral procenta na slevu za nějakej Boost,ale jako každej slevnil katalog.ceny.Netto ceny nějaké jsou,ale nejsou tam 15" a 16" jen ve W u mich.kl,BF.Já tam vzal jen minimum.
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--nejde Čendo že jsi malý, jde o to jestli jsi slušný pneuservisák který ví jak se opravují a ne látají pneumatiky, který svou práci dělá poctivě a kvalitně. Jestli neprodáváš a neděláš pod cenou, zda se zdokonaluješ a investuješ do sebe i vybavení, pak bojujeme i za tebe. Pokud děláš jen že nějak děláš a přežíváš tak jsi ten co tu v oboru nemá co už dělat. Pak to je třeba vše vyčistit od půdy až po sklep. Od výhradních, přes internety až po plechové boudy, voziče autošrotu ze zahraničí, garažfušery apod.
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym Pánové už delší dobu čtu tohle forum ale jsem moc malý pnueservis asi by se mi většina z vás řehtala ale čtu tu rád a je príma že se někdo pokouší vzepřít se výhradním a většině nenažranejm velkoobchodum jen tak dál zdravím všechny co jim vadí že když třeba já makám od roku 1995 nikomu nic nedlužím a tak proč mám horší nákup než někdo kdo ví jen to že guma je černá a dáva se na auto hoj všem slušnejm Gumařum čenda hohen
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Michal
Michal SJM: to máš ve všem naprostou pravdu. Já si ale myslím, že tak velká firma, jako jsou oni mají ty podmínky i dost plovoucí, nechce se mi věřit, že by jednorázově nakoupili gumy za čtvrt miliardy a hned to zaplatily. Podle mě mají nějakou dohodu, že třeba čtvrtletně něco průběžně splácí, ale že by to vykašovali za hotový, to se mi nezdá, to je přece jen velká darda. Já je ale organizačně zase tolik neznám, jsou přece jen ode mě z ruky.. Doufám, že upustí od té číny, to byla pěkná blbost dělat....
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
Anonym
Anonym F.Negramotové podepisujte se.3xpode mnou.
čtvrtek, 10. ledna 2013
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz