Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Je pravda,že se to muselo posrat.Já a ostatní to prostě neutáhnu.Obchodáci od jedné nejmenovane firmy jezdí po svych kseftech Superbama,dva měsíce prázdnin,o platu a premiich se radči nebudu rozepisovat+bonusy.Jsem přejicí člověk,ale když vidím jak se na mně pasou je mi smutno.Jarda
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Já bych to příští léto neviděl tak tragicky jak se tady píše. Pokud někdo letos prodal 1000 kol, tak je příští rok prodá zase, možná 920 ale to není žádná tragédie. Možná to očekávání letošního léta bylo nereálné, ale o moc dolu už to nepujde. Čekám přinejhorším o 10% menší prodeje než loni, ale možná lidi změní značky a budou místo dunlopu kupovat Barum , kormoran atd. Chlapy hlavy vzhůru, kdo se choval poctivě k zákazníkům tan bude v pohodě. Jirka K
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Moris
Moris Petr máš pravdu souhlasím stebou jsou mezi námi takový co to degradují a nechápu jejich myšlení...... a lidi se mě chodili v sezoně ptát zda jim dám přezutí zdarma k pneumatikám a někteří dokonce odcházeli s nepochopením pryč.......a proto je potřeba filtrovat šepleť od slušných servisů ale to tak není ba naopak šeplet ještě podpoříte......ale konečně se taky někdo ozval z druhé strany.....
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym P.S. když jsem chtěl po českým vyhradním zastoupení stejného výrobce totéž,řekli mi,že o tom ještě nikdy neslyšeli a že to není možné.
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jeden příspěvek jak to dělá jeden výhradní prodejce pneu(obchoďák) v Rakousku.Můj kamarád z Vídně mi to popsal takto: přišel obchodˇák a vytáhl plán na příští léto.Cíle 80% z prodeje 2012.To je cca 650ks.Zeptal se,kolik Vám zbylo z lonského léta?311 ks? Není problém,cíl na příští rok je 650ks,odečteme 311ks,tzn objednejte 339ks na příští rok a budete mít nejlepší podmínky.Díky za Váš čas a čekám na email...Toť vše. Proště vyspělý trh,kde nevládnou komunisti a kde je slušnost v bysnysu základ.
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Nebrečím,já dělal s mytím,ventilem,závaží,momentákem atd auto plech 15" 860-920 Kč 13"-14" kola 720-760Kč,Komplety s mytím 480-520Kč.Bez mytí kol nedělám,zdarma nedělám,na slevomat nelezu.Nejsem Ubožák a bouda z plech taky ne.Před bankrotem nejsem ani omylem,jen mě sere ten přístup k nám Servisům .Ale pozor tady to čte spousta šop a boud z vlnitýho plechu ,co budou okusovat trubky a žrát omítky..
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Petr - dobře, z prodeje moc nezbývá, a já se ptám hoši, když toto všichni víte. ZA KOLIK JSTE PŘEZOUVALI CELÝ AUTO V ŘÍJNU V PLNÉ SEZÓNĚ, KDY JSOU VŠECHNY PNEUSERVISY PLNÝ ??? LOGICKY BY JSTE MĚLI CHTÍT VYDĚLAT NA PRÁCI NE ??? Já vám to řeknu, někteří za 300,- za 500,- a někteří dokonce zdarma při nákupu pneu !!! Někteří můžou brečet tak maximálně nad sebou !!!
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Jinak ,tady jde o podvody na pneuservisy Excelent,Nokian,UG7 atd poukázky ..atd...a néé o nějakých pneu,co máme na skladě.Oni Nás potřebují,ale nechovají se tak k nám.Já nakoupím pneu venku daleko levněji a oni melou sračky o nějakým euru..To slavný Euro nehraje roli,tady hraje první řadě jejich nenažranost a apanáž..Pak se diví,že jsem letos koupil cca 200 kol 19"----- venku A ne a ne mi udělat stejnou cenu,tak at jdou někam Já je nepotřebuji .
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Nejde o to,nebo tamto.Jde jim jen a jen o navýšení a splnění cílů.Jak zde bylo psáno"servisy nakupují za nejhorších podmínek"Naklepou to drožkařovi a jiným jemu podobným za cenu o které se nám ani ve snu nezdá a navíc jim prolinkují sklady ,kdo z Vás kamarádi ví kolik má čeho ,Michelin,Conti,Nokian atd..Nikdo nic .A ještě si ty neprodané pneu od nich klidně po sezoně odvezou.Takže výdělek z nich "O" ,ale na nás se přiživý.A vo tom to je...
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Dobře ty )))
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Chlapi nebuťe zas tak pesimisti.Určitě všem zustalo dost letního zboží,ale ten důvod je jasný,lidi dojíždějí zimu,šetří atd. ale nemůžou za vše dodavatelé.Pořád je tady pranýřujete a posíláte do pr..V první řadě je to neše chyba, nepochopení situace na trhu,velké objednávky,byli jsme zvyklí na "jiné čísla".Tak se z toho poučte a přestaňte z toho vinit všechny jen né sebe!! A osobně si myslí,.že sezona 2013 nebude totalní propadák,jen budem se muset víc snažit.
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Anonymní hulváte běž do háje s takovými zbytečně přehnanými vulgarismy, také nejsem z toho všeho co se teď děje happy, ale dá se to vyjádřit i tak aby se z toho některým nemusel obracet žaludek a nebo se někteří podepsaní nemuseli stydět že přispívají do takové diskuze ve které se obevuje tohle. Tak nám to tu prosím nekaž !! , jsem moc rád za každý příspěvek tady, takže jen piš, ale prosím trochu slušně ! Poo
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec-Chlapi trošku brzděte s výrazy. Vím že jste někteří hodně nazlobení, ale prosím o trošku poupravený slovník anonyme. Ani Ferda není takový dláždič co ty. Díky.
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Bych šel raději kouřit čuráky,než nutit servisy k bankrotu )))Zboží neprodané,staré dotky,.....Ti čuráci si musí uvědomit,že pneumatika není veterán ani láhev kořalky,to má časem hodnotu,ale guma néééé.Tak at jdou do pííče s těma podmínkama,mě jich líto rozhodně není a nikdy nebude..A k vánocům přeji všem výhradním at přijdou o židle a nastoupí zahraničí...
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Pánové....vždyť jsou skoro vánoce.......a všichni jsou jen lidi.......některých je mi až líto......být v jejich kůži těžko bych se na sebe mohl podívat do zrcadla.......jistá čest jim patří za to že to vůbec dokážou vydržet dělat. Poo
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Proto seru na předobj. At mi ti skunci políbí k vánocům prdel.Čubky jedny nanažraný,vyházet je ze židel.
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym jj;..klasická česká, ještě líp moravská závist. Já mít jeho kontakty a prachy tak si taky dopřeji maga Jéžu. Honíte si tady triko pro 1; 2 %, ale prachy se v tomto státě vydělávaj jinak a již vůbec ne prací, vždyť to vidíte dnes a denně. Kdo poctivě maká, má v lepším případě na živobytí. Ten co krade, okrádá, podvádí a maže ( všimné politickým stranám, kandidátům a hlavně správným lidem), ten Žije.
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Petr D. jak máte chlapy ted na prelomu roku provozní dobu? jdete nekdo do práce i mezi svátky? Já zítra naposledy a pak až 7.1.2013..
čtvrtek, 20. prosince 2012
 
Anonym
Anonym SKUTEČNÝ FERDA.Jasně že to je PNEU PLUS!!!Sochor je další z těch co jen bere a nic nedá.Znám pár dobrých kluků co tam dělali a za ty prachy co tam oni robí bych nešel ani sedět na hajzl.Ať si rozdá sobě třeba 50mega,ale kurňa ať zaplatí ty lidi!Nenažranec jeden.Zima na dílně a ještě hov.. zaplaceno?Taky mu to už pomalu padá na hubu.Lidi mu jdou pryč.
středa, 19. prosince 2012
 
Anonym
Anonym Petr D. že by Pneu Plus? Nic moc servisy typu bestdrajv..
středa, 19. prosince 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz