Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Anonym
Anonym Já si spíš myslím, že ipneu má contitrade proto aby pánové z velkoobchodu nebyli takový machři a ukázali jim že dokážou s těmi jejich největšími zákazníky (DP,NP) držet také krok.Každopádně to rozhodně trhu neprospívá :-(
čtvrtek, 18. října 2012
 
Tire
Tire ipneu.cz jsem kritozoval na franchizové radě už minulý rok když nás podkopávali nesmyslně velkejma slevama, které tam lidem do ulice nabízí (narodil od bestdrive.cz kde ty slevy jsou o poznání nižší). Bylo mi řečeno, že to boj mezi maloochodní divizí a velkohobchodem a nic s tím prej neudělají. Letos to ale nabralo ještě jeden paradox zatím co maloochod má pneumatik celkem dost velkoochod je v řadě i základních rozměrů se zásobama na nule nebo má jenom continental což je přeci jenom prémiová značka a né každý zákazník je ochoten si připlatit. Velkoochod má prej slíbeno z výroby, že něco příští týdny dostane ale nikdo neví kolik a co. maj v tom pěknej bordel. Když jim toto vyčítám tak mi jenom suše řeknou: Měl sis udělat větší předobjednávku tečka. no každopádně chlapci si neuvědomujou že jim pak utíkaj kšefty jako dneska např. kdy jsem objednal na tři Yeti tři sady nokianů pač nemaj nic co by mi mohli nabídnout.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Panove nikdo nic nenicil, pochopte ze Barumka je cistej klientelismus prorostlej celou spolecnosti. Holt si panacci bejvali komanci co nesli podnikat nasli cestu jak si prijit k penezum. Zjistili ze maji dost velkou moc a tak jak se tady uz psalo, potrebují pouze otocit co nejvetsi mnozství pneu a tedy penez protoze mají o 10-15 % slevu jinde nez ostatni. A cast se potom vrati do kapes tech co o tom rozhoduji. To byly NP a ted DP. No a par jedincu co se k tomu v Barumce nedostalo tak se nasrali a udeli i-pneu ktere si prosadili aby jim skodili a vsechno neslo jenom pres ne. Je to hnus falovej a opovrzení hodnej ale co stim???
čtvrtek, 18. října 2012
 
Radek
Radek A přesně jak je napsáno níže Barum Conti byl ten kdo zničil barumku prostřednictvím tomketu.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Radek
Radek No řekl bych že zasvěcení ví že mezi barum conti a contitrade je rozdíl jen v iču.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym No , zasvěcení ví že contitrade a continental je opravdu rozdíl a ne jedna firma :-)
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Jseš naprosto na omylu. Přes nejlevnější pneu hrnuli jako první. Exkluzivní podmínky pro Grilla a malá domů pro X Y.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Radku , také nejsem příznivec této společnosti , ale na jejich obhajobu bych řekl že od tohoto odvětví (internet) stáli poměrně dlouhou dobu stranou a myslím že ve finále jim asi nezbylo nic jiného než se do toho nesmyslného kolotoče zamotat také. To co se na trhu celkově děje je věc druhá
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Vypadá to, že těch 100 000 kusů barumek co hoši z coc prodali NP a DP se skvělou slevou a cílem vyvézt aby si při 3. quartálu přišli na super prémie za prodeje se nakonec mnoho nevyvezlo. Něco šlo Pešíčkovi a sem a tam a nakonec se na zboží oba dva subjekty přetlačujou o první pozice. Moje rada zní. Vážení Barumáci, těch 100 tis. kusů by se teď krásně prodalo po malých kvalitních pneuservisech. Nemuseli by jste vypínat nedostatkové rozměry v Contionline atd. Bohužel pro vás bez těch prémií. A jsme zase u toho. Zase jde jen o prachy manažerů a obchoďáků.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Radek
Radek Aspon si vyzkouší být na druhé straně když někdo škodí jim.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Pánové to není contitrade ale nějaký idiot , který to obšlehnul aby škodil, moc bych se divil kdyby ho nežalovali určitě by to každý slušný právník rozsekal během chvilky- tohle už je pěkně velká prasečina i mezi konkurencí a rozhodně se to podle mně nedělá.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym to zboží rozhodně z contitradu je.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Radek
Radek No každopádně je odvážný. Tentokrát jsem tedy contitradu křivdil, ale první mně napadlo že jim zase jeblo.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Právě mi volal známý že zítra ke mne přijede na kalibraci geošky, revizi zvedáku a že napřed bude montovat nějaké Číny v Třinci v novém pneuservise. Tak to jsem zvědav co nového mi tu přibude.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Michal
Michal ...v naší banánové republice? Pochybuji, že by se tím chtěli zabývat...
čtvrtek, 18. října 2012
 
FAKE
FAKE Michale použití vizuálu ipneu.cz portálem i-pneu.cz je dle mého názoru určitě žalovatelné. Používají prakticky stejnou infografiku, logotyp a další jejich prvky včetně provedení v jejich barvách. Pokud by jim to za stálo, tak určitě mohou použít nějaká ustanovení obchodního zákoníku ohledně nekalé soutěže, třeba § 47Vyvolání nebezpečí záměny.
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Copyright © ipneu.cz 2009–2010 Všechna práva vyhrazena.Jakékoli užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií a jiných dat je bez souhlasu provozovatele zakázáno. Uvedené ceny zahrnují 20% DPH. KONTAKTNÍ INFORMACE:TELEFON: 725 390 390 |E-MAIL: info@ipneu.cz
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym conti, barum,uniroyal, matador, to je ale náhodička
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym kromě sortimentu
čtvrtek, 18. října 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec--Nic s Barumem to chlapi nemá.
čtvrtek, 18. října 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz