Pneurevue.cz » Fórum » O všem, co hýbe gumařinou

O všem, co hýbe gumařinou

 

pondělí, 14. května 2012

Pravidla registrace a diskuze na fóru

 
 
 
Moris
Moris to by mě zajmalo jestli ho pešíček podleze :))))když to tvrdil, že kontroluje ceny internetu aby byl nejlacinější... nevim jestli bych mu hned v pondělí neměl zavolat co stím bude dělat....
sobota, 24. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym SJM--Hnusné, smutné, ale v ČR normální. Použiji ohranou frázi, buhužel stále platnou, "Ryba smrdí od hlavy". Bořek si zchladí žáhu na čertíku IV. kategorie z Barumu. Garantuji vám, že tito lidé svým nadřízeným ze strachu o vlastní místo nesdělí ani 1/2 nepříjemných zprách. Na jejich pozicích není prvořadě vyžadováno chápání potřeb zákazníka, ale loajalita vůči zaměstavateli. V zemi, kde 2/3 lidí pobírá plat do 15000, je místo obchodního zástupce globálního koncernu s platem 30000-40000, služebním vozem, telefonem, pc,životním a důchodovým pojištěním natolik zajímavé a navíc nadprůměrně jisté, že tito inteligentní lidé filtrují informace z terénu nadřízeným tak, aby především nepadl stín pochybnosti na jejich vlastní osobu, že neumí, nechtějí, ba co více, přímo nesouhlasí s některými kroky svých nadřízených. Chovají se naprosto stejně jako naši poslanci, mají plné huby vizí, cizých slov, ale když dojde na lámání chleba, má vlastní hypotéka přednost. Děkuji vřele redakci za jednu z mála necenzurovaných diskuzí. Stále jsem překvapován, kdo všechno to tady sleduje. Závěrem lehce odbočím, zajímavé, poučné - "máme oligarchy, ale ne elity" na pneubranži to sedí také ukázkově.---http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095690193-pred-pulnoci/412231100252093/
sobota, 24. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym A není ten Procházka členem Vaší sítě Point S ???? A podílí se na katastrofě pneubranže?? Jen a jen prodat za každou cenu..... to je hnus velebnosti
sobota, 24. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Bořek-Třinec---To co jsem mohl vidět Hruško na těch stránkách mne doslova taky vytočilo do vrtule.A jestliže se tam ženou tito někteří nenažraní dodavatelé, nebo se nechali jen hloupě napálit což je taky možné nevím, ale je to pro mne levárna. Příští rok začne peklo na všech frontách a to doslova. Jako první to slíznou výhradní, budou mít obrovské problémy které si zavinili sami. příští týden se má u mne objevit někdo z Barumky a to se moc, moc těším jak ho tady usadím a pak i setřu. Všem krásnou sobotu a neděli, držte se.
sobota, 24. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Neni púotreba byt nasrany ale do budoucna proti temto vecem neco delat. Je az s podivem kolik levaren a podrazu se za posledni dobu objevilo. Toto z ceho jste strasne nesrani je projekt zrejme pana Vaclavika. Majitele Modacaru. a spolecnika ve spolecnosti http://pneub2b.eu/ . Tato firma pod zastitou prodeje do pneuservisu shromazdila na 40 dodavatelu behem nekolika mesicu. Byly i u me a ukazoval mi jaky je to fajn portal. Poslal jsem ho k sipku kdyz jsem zjistil ze prakticky od vsem mohu brat primo a ma u nich registrace. Ptal jsem se ho jestli tam bude mit od treba Prochazky lepsi cenu nez dava me primo to rekl ze urcite ne tak jsme se rozloucily. A najednou jsou na svete tyto stranky s neuveritelnyma cenama a ono se ukazuje ze vsichni co dadavali do http://pneub2b.eu/ jsou prilonkovani na pneumatikator.cz a dodavaji za stejne penize lidem do ulice. A ouha najenou si lide koupi 195/65/15 Conti za 1235Kč + doprava atd. A proc nadavat nekomu kdo pochopil co vse je mozne a jenom toho vyuzil. A opacne se ptam proc ti vsihni velci dodavatele, Prochazka, Hnidek... atd. naskacou a podileji se na takovem to projektu???? Videl jsem stranky ktere se ukazuji dodavateli. Pekne sezareni pod sebou a jasne videt kdo kolik dava slevu. Pekne ziskat nejnizsi cenu a soupnout to na net at lide usetri. Ale do branze se uz mam pocit nedostane vubec nic. Na tomto pripadu je videt presne kdo stoji za tim marastem, podrazy a snizovanim marzi. Zase jenom velci a nenazraní. Hezkou sobotu a nedeli.
sobota, 24. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Tak to dopada, kdyz se informace dostanou do spatnych rukou. Pak se velkoobchody divi, ze maji plne sklady.
sobota, 24. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Jsem nasraný že ani pořádně psát nemůžu. http://www.pneumatikator.cz/search?orderby=price&orderway=asc&skupina=18&sirka=2957&profil=108&prumer=163&vyrobce=0&rychlost=0&cena_od=0&cena_do=20000 Za kolik to budeme prodávat za chvíli?to ani kolikrát nenakoupíme!
sobota, 24. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Tak tohle je prasárna na kulku do hlavy tomu zmetkovi s Hlučínahttp://www.pneumatikator.cz/search?orderby=price&orderway=asc&skupina=18&sirka=2957&profil=108&prumer=163&vyrobce=0&rychlost=0&cena_od=0&cena_do=20000
sobota, 24. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Tak tohle je prasárna na kulku do hlavy tomu zmetkovi s Hlučína.
sobota, 24. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym 23. listopadu 2012 9:26 Německý Volkswagen bude investovat v Číně v příštích čtyřech letech 14 miliard eur, téměř 356 miliard Kč. V pátečním vydání listu China Daily to uvedl čínský šéf Volkswagenu Jochem Heizmann. Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/investice-volkswagenu-v-cine-dj2-/ekoakcie.aspx?c=A121123_093608_ekoakcie_spi
pátek, 23. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Já jsem Bestdrive
pátek, 23. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Ten Point S tady hodně lobuje. Proč se nepodepíše? pozoruju to tady už nějakou dobu a vždycky nějaký anonym lobuje za point S. Jirka K
pátek, 23. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Rad bych odpovidal nekomu koho znam ale budiz Drester W 550
pátek, 23. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Honza- Hruško,jakou používáš myčku kol?
pátek, 23. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym to bude brzo nejnavštěvovanější stránka-teda po vydání nového čísla PR
pátek, 23. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Na Point S.
pátek, 23. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Kde to vidíš?
pátek, 23. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Koukám jako tele,kolik je nových členů v Point S,hlavně teda na Moravě.Nám čecháčkům se asi nikam moc nechce
pátek, 23. listopadu 2012
 
Anonym
Anonym Namastit záda a jedééééém.
pátek, 23. listopadu 2012
 
 
 

Newsletter

Archiv

 

Reklama

MarketPoint

 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@pneurevue.cz